Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Din pacate nu pot copia articolele aici, google le marchiaza ca duplicate.

 

Cat despre pm, probabil am inteles eu gresit de la inceputul discutiei noastre.

 

Daca am dreptul la un singur link atunci sunt obligat sa deschid un singur topic despre Grecia, acel topic o sa fie imposibil de urmarit (de mine sau de oricine altcineva), fiecare intreaba sau doreste altceva (preturi, trasee, insula x, insula y, etc)... iti dai seama ca mi-a luat un an sa aduc site-ul la nivelul care este acum ... si nici macar 10% nu am reusit sa acopar :)

 

Daca era vorba despre reclama, acceptam un singur link intr-un post, unde ziceam: "ghid turistic grecia ..bla bla.. site:...." din pacate acest lucru nu aduce niciun benficiu utilizatorilor acestui forum.

 

Momentan nu-mi vine nicio idee cum as putea sa fac sa fie ok, adica sa merite efortul de a avea grija de topic, de a raspunde and so on.

 

Daca mai aveti idei cum sa facem, astep :)

 

Mersi si eu pentru intelegere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

 

In iunie merg in Corfu insa voi avea o escala de 7 ore in Atena in timpul zilei. Ce as putea face in acest timp? Unde as putea sa merg in oras?

La intoarcere la fel, escala in Atena si am 10 ore de stat (20.00-8.00). Ar fi bine sa-mi iau camera la hotel? Daca da, ce hotel este mai aproape de aeroport si accesibil la pret (deoarece Sofitelul are preturi f mari)?

 

Multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×