Sari la conținut
Forum Roportal
Sorin Tudor

Internet securizare retele (niste lamuriri va rog)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

As vrea sa stiu mai multe lucruri despre cum functioneaza internetul (servere, rutere ... ) si daca stiti vreo adresa cu ceva cursuri despre securizare retele microsoft (Eventual poate are cineva asa ceva) Am putea face schimb Eu am delfi si office daca intereseaza pe cineva Merci

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sigur Daca imi dai un e-mailul tau iti trimit documentatia Ar fi si mai frumos daca ai avea si tu ceva cursuri sa facem schim (dar nu e neaparat)

[snapbacca]15285[/snapbacca]

As avea si eu nevoie de documentatia de la Delphi..daca esti atat de amabil adresa mea este alex_utu00@yahoo.com.Multumesc anticipat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit ceva ce te-ar putea interesa...

 

http://www.bluestarlearning.com/windows_20...ning_ms2150.cfm

 

Chestia este ca training-ul se refera la sistemul de operare Windows 2000. Se pare ca este un curs gratuit. Avand in vedere asemanarea dintre 200 si Xp eu zic ca merita sa incerci

 

::spiteful::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te rog sa ma scuzi. M-am inselat !

Se pare ca totusi cursul e pe verzisori. Asta se intampla cand incerci sa ajuti oamenii la 1 dimineata...

:spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cursuri de Internet bune sunt cele de la cisco.com. Din pacate sunt pe bani, din fericire reduceri pentru cei implicati in reteaua informationala. Ma rog, exista si varianta -romaneasca' - pe la cei ce vand CD-uri intrebati de CCNA / Cisco Networca Academy.

Eu am facut varianta platita si pot sa zic ca mi-a prins foarte bine.

 

EDIT: varianta platita implica educarea intr-un laborator complet echipat cu instructor si teste pentru certificare. Se elibereaza o diploma recunoscuta international.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×