Sari la conținut
Forum Roportal
Lestat

http://acsinia.lx.ro

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Imi place pagina mai ales culorile folosite. Bravo!

 

Sugestii:

1. Ai putea incerca sa faci sa se incarce mai repede

- imaginile repetitive sa le tai la 1px si sa le pui fundal la o celula de tabel;

- sa incerci sa scri textul fara sa folosesti poze (e drept ca nu mai poti folosi orice font dar ai avantajul ca pagina se incarca mai bine si motoarele de cautare vor sti ce este pe pagina ta);

 

2. Sa incerci sa inveti despre CSS, deoarece poate fi folosit cu succes pentru a inlocui      

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Despre continut nu am ce spune, e o pagina personala deci continutul e mai mult despre tine.

Grafica e de laudat. Iti spun si eu un BRAVO!

 

Sa incerci sa inveti despre CSS, deoarece poate fi folosit cu succes pentru a inlocui      

 

Pe cine deranjeaza daca a folosit     ?

Nu am auzit sa provoace probleme lui Google.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe cine deranjeaza daca a folosit     ?

Nu am auzit sa provoace probleme lui Google.

 

Este mai elegant iar pagina este mai mica. Schimbarile pot fi facute rapid, si poti schimba un singur fisier iar schimbarile se produc in mai multe.

Nu am zis ca deranjeaza pe cineva daca folosesti   dar pentru viitor ar fi util sa invete CSS.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oricum vad ca are un fisier css:

<linca href="css/styles.css" rel="styleseet" type="text/css">

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda... interesante culori... Al 2-lea site zici? Hmm... Sunt cam multe elemente care ma fac sa nu cred chestia asta... dar, in fine... Unul dintre elemente (asa ca sa nu las nimic in suspans...): nu cred ca cineva ar putea alege culorile atat de bine din a 2-a incercare... dar fie! Esti bun! Ce sa mai vorbim de modul in care a fost introdus textul in partea dreapta... cu imaginile care il incadreaza...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

scuze pentru intarzierea cu care raspund dar am fost ocupat cu scoala & stuff ...

news:

-am mutat pagina pe alt server(10x carumel) www.acsinia.artis.ro

-am schimbat design`ul

-am adugat o sectiune noua

-am adaugat noi poze ...

astept noi pareri, aprecieri, critici, sugestii ... orice

www.acsinia.artis.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa fiu a draq daca am vazut un site mai faramitat ca asta. 122 de poze. in atitea buzcatele este distrus siteul ala.. si are ditamai 400ca. bine ca am eu metro acasa, da nu cred ca are multa lumea rabdare sa incarce 400ca asa numa pentru index. Indexul siteului mau are 60ca. si poate se incarca mai greu pentru ca are niste scripturi care imi cam omoara serveru, dar nici intr-un caz atit de mare.

 

Imi pare sincer rau pentru greseala pe care am facut-o. Nu pagina principala e cea mai mare. Galeria o intrece. 115 poze si 520ca fine asa. Pe dial up stai sa-ti incarce de nu-ti vine a crede. Si pe langa toate astea, am o foarte mare impresie ca am vazut templateul alsta pe undeva. O sa cercetez si daca dau de el, va dau si un linca. Prea mult imi aminteste de ceva. Si tinin cont de faptul ca nu se prea integreaza continutul cu baccaground-ul, cred ca am dreptate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×