Sari la conținut
Forum Roportal
aztecu

A pop up windows was blocked!

Postări Recomandate

daca stie cineva cum pot scapa de acest avertisment "A pop up windows was blocked!"

Am win XP SP2 Professional !

multumesc anticipat !

:flowers:

 

Internet Explorer > Tools > Pop-up Blocker > Off

sau

Internet Explorer > Tools > Pop-up Blocker > Settings > in fereastra care se deschide, jos ai trei posibilitati: High, Medium & Low > selecteaza Low

Tot aici ai Exceptions. Poti indroduce acolo urlurile de incredere sau cele unde doresti sa nu-ti fie blocate pop-upurile (probabil pt siteurile de datting, sau ma insel??? 8)

Dak ai instalat Yahoo Tolbar si aici trebuie sa faci ceva: pe bara ai un pop-up blocker. Dezactiveaza aceasta optiune, mai exact debifezi Enable Pop-up Blocker.

Dak mai ai vreun soft instalt in PC, ceva pt optimizare internet, trebuie sa umbli si la setarile acestora, insa cred ca cele de mai sus sunt suficiente.

Totusi..... la ce-ti trebuie pop-upurileeeeeeee??????? :tease: Pe mine chiar ma streseazaaaaaa 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate foloseste Netscape, sau Opera, ori Firefox. 8)

 

Pai, in mod normal, sau cel putin asa cred eu :flowers: , fiecare browser trebuie sa aiva pe bara de meniuri TOOLS > SETTINGS / PREFERENCES. Acolo se poate seta dak vrei sau nu pop-upuri plus multe altele.

La Opera cu siguranta exista TOOLS > QUICK pREFERENCES > unde exista posibilitatea de acceptare a pop-upurilor sau nu (varianta simpla) :tease:

Dak nu atunci HEEEEEEEEEEELP....... meniul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×