Sari la conținut
Forum Roportal
Ciocârlan

Sunt romancele cele mai frumoase femei din lume?

Evaluează acest topic

  

36 membri au votat

  1. 1. Intrebarea e la fel ca si in titlu

    • Da
      13
    • Nu
      18
    • Poate cele mai frumoase din Europa
      3
    • Imi plac unguroaicele
      2


Postări Recomandate

4 minutes ago, Avalon73 said:

am vrut sa spun prin acel post ca nu totdeauna exteriorul reflecta interiorul, cu atat mai putin cu ajutorul machiajelor, iar ceea ce conteaza e interiorul, exteriorul e doar o "realitate ordinară"

Poi, oi fi vrut tu să spui că, te citez:  „nu totdeauna exteriorul reflecta interiorul”, chestie cu care sunt în totalitate de acord cu tine. :smile:

Însă nu răspunseși la întrebarea esențială din capul topicului. :laugh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
31 minutes ago, Vriies said:

Poi, oi fi vrut tu să spui că, te citez:  „nu totdeauna exteriorul reflecta interiorul”, chestie cu care sunt în totalitate de acord cu tine. :smile:

Însă nu răspunseși la întrebarea esențială din capul topicului. :laugh:

româncele sunt suficient de frumoase ca sa nu se mai machieze strident (ca defensa?), sa nu-si mai puna botox in buze sau silicoane (ca sa stoarcă mai multi bani?), personal prefer femeile modeste, care nu se machiaza, din păcate cei din generația tânără arată a pești și curve foarte mulți, deaia mă feresc să-i am in lista de fb, deci autorul topicului dupa parerea mea are dreptate sa se simta agresat de fauna românească 

Editat de Avalon73
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Slava domnului ca nu ii ai in lista de fb, altfel cine stie ce s-ar fi intamplat

Bineinteles ca romancele e cele mai frumoase femei , si de asemenea, cele mai frumoase femei sunt romance, chiar daca unele zic ca nu sunt, nu stiu ele inca.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
3 minutes ago, Kleopatrah said:

Slava domnului ca nu ii ai in lista de fb, altfel cine stie ce s-ar fi intamplat

Bineinteles ca romancele e cele mai frumoase femei , si de asemenea, cele mai frumoase femei sunt romance, chiar daca unele zic ca nu sunt, nu stiu ele inca.

am făcut in 2014 un experiment, am adaugat in lista fani alina Ieremia sau cam asa ceva, fani Antonia, a fost doar un experiment socant pt mine, nu as vrea sa vad ce ar fi daca as adauga fanii lui abi talent sau alex velea, deci, daca nu ti-e bine cu cineva, inseamna ca ai gresit gașca, este vital sa te aduni cu cine te asemeni

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
3 minutes ago, Avalon73 said:

româncele sunt suficient de frumoase ca sa nu se mai machieze strident (ca defensa?), sa nu-si mai puna botox in buze sau silicoane (ca sa stoarcă mai multi bani?), personal prefer femeile modeste, care nu se machiaza, din păcate cei din generația tânără arată a pești și curve foarte mulți, deaia mă feresc să-i am in lista de fb, deci autorul topicului dupa parerea mea are dreptate sa se simta agresat de fauna românească 

Corect! Nuș dacă-s cele mai frumoase, însă sunt frumoase. Nu aș vrea să încerc o clasificare în acest sens. 

Și da, sunt de acord cu tine, cu privire la machiajul excesiv,  botox și alte alea. Dar ce mai contează părerea mea? :sad:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O româncă, desemnată cea mai frumoasă femeie din Italia. „Sunt extrem de fericită”

Estera Balintfi, o româncă originară din Oradea, stabilită în Italia de câțiva ani a reușit să ajungă în vârful ierarhiei în lumea modei mondiale.

https://evz.ro/o-romanca-desemnata-cea-mai-frumoasa-femeie-din-italia-sunt-extrem-de-fericita.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

https://adevarul.ro/news/eveniment/german-caut-nevasta-romanca-seriosi-fideli-hotarati-mai-cetateni-germani-isi-cauta-jumatatea-romania-1_61a38e3e5163ec42710a20cd/index.html?utm_source=evz&utm_medium=https://adevarul.ro/news/eveniment/german-caut-nevasta-romanca-seriosi-fideli-hotarati-mai-cetateni-germani-isi-cauta-jumatatea-romania-1_61a38e3e5163ec42710a20cd/index.html&utm_campaign=CrossPromo

"Nu puţini sunt străinii vrăjiţi de frumuseţea româncelor, de calităţile lor de gospodine, dar şi de interesul acestora pentru întemeierea unei familii. În acelaşi timp tot mai multe românce caută bărbaţi germani, austrieci, elveţieni pentru seriozitatea, respectul şi siguranţa pe care aceştia ştiu să le ofere."
 

*Daca se mai cauta si azi romance, inseamna ca intr-adevar sint cele mai frumoase!!!   Locul unde fiecare-si gaseste perechea, cine cauta.*   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Reiterez o observație. Nuș dacă româncele sunt cele mai frumoase, statistic vorbind. Dar sunt frumoase, nu-i bai. De exemplu: Amarena, Blues, Cukur, Enki, Fiero, Melania, Rodica, Stu...sunt frumoase. 

Mai sunt și altele și scuze că nu le-am menționat! 

Bărbatul? Ei bine, singura condiție pentru bărbat este să fie un pic mai frumos decât dracu'! :laugh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doamna Olga, pe pariu că ai fost o bunăciune la viața matale! Și încă ești frumoasă și acum. Bine, nu știu în ce măsură te consideri a fi româncă, dar asta are mai puțină importanță. Important este că ești frumoasă! :smile:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×