Sari la conținut
Forum Roportal
carmenvet

OFER MOTANEL ALB CU NEGRU

Postări Recomandate

Oferim un motanel alb cu negru in varsta de 4 luni, iubitorilor de animale. Este deparazitat intern, extern si vaccinat. Este foarte curat si educat. A fost luat de afara in urma cu cateva luni, iar acum isi cauta un stapan care sa-la iubeasca . Noi nu-la mai putem tine intrucat plecam din tara si mai avem o catelusa pe care o vom lua cu noi. Catelusa nu-la suporta, tocmai din aceasta cauza ii cautam un stapan...

 

Asteptam eventualele mesaje pe privat...

Multumim

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ar fi de folos si o poza, poate asa ar atrage atentia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc foarte mult pentru sfaturi. O sa-i pun si o poza.

Este vorba de un motanel gasit in Bucuresti, in fata blocului. A fost luat de afara , deparazitat intern si extern , vaccinat iar acum isi cauta un stapan .

 

DSC00860.jpg

 

 

 

 

Multumesc inca o data.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doamne cat e de frumos!!! Daca ar fi dupa mine, la-as lua chiar maine... insa am un tata alergic la parul de pisica!!!!! :evil:

 

PS: O sa-mi intreb prietenii care vor un motanel superb... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce dragut e motanelul !!!

 

As vrea sa-la iau eu, dar am deja 2 panarame de pisici !

 

::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Simpatic. Dar atentie, astia isi ascut ghearele in orice: usi, pervazuri, mobile, saltele relaxa (am patit-o), si alte tapiterii si covoare, ca sa nu mai vorbim de ratarea tavii cu nisip sau Catsan si roaderea papucilor, franjurilor de orice fel, precum si atacurile asupra perdelelor, florilor sau asupra altor ziare si corespondente. Un alt pericol pentru stapani este parul, care invadeaza casa si plamanii, precum si anumite toxine emanate de respectivele animalute, care numai efect benefic asupra sanantatii nu au. Nu vorbesc vorbe, sunt probleme reale pe care le-am vazut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×