Sari la conținut
Forum Roportal
Sara'

Relatiile karmice

Postări Recomandate

As vrea ceva mai multe informatii despre asa numitele relatii karmice. Aveti? Mi se pare ca nu-s destule informatii pe net  :king2:

 

Merci fain! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Relații karmice, suflete pereche si familia ta de suflete. Tot ce tine de paranormal si spiritualitate, va pot raspunde la orice întrebare. E prima mea zi pe roportal, doar pentru ca vreau să-i îndrum pe cei care au întrebări fara răspuns. Cei care vor sa vorbească cu mine, sa imi lase o modalitate prin care putem discuta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca are niste teorii naucitoare, 

 

Abia am trecut de titlurile temelor la dezbatere ... pentru mine imposibil sa citesc asa ceva si nici vorba sa ma adincesc

in studierea intelesurilor ca-mi seamana a biblie pocaita.   Unii cred ca au nevoie de asa ceva in viata???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Relații karmice, suflete pereche si familia ta de suflete. T

Cum sa fac sa gasesc familia mea de suflete pentru a avea relatii karmice cu ele?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa fac sa gasesc familia mea de suflete pentru a avea relatii karmice cu ele?

Foarte simplu. Ei sunt lângă tine, dar trebuie sa ii recunoști. Plus ca ai nevoie de p lista prin care o sa ii vezi mai bine. Pe lista aceea se afla informații despre familia sufletelor. Daca vrei sa vorbim, da.mi mesaj privat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

http://evelorgen.com/wp/category/articles/

 

Chiar daca are niste teorii naucitoare, tot mai gasesti pe acest blog articole cu aspecte relationale ale cuplului karmic.

 

Cred ca m-am lamurit.  :)

 

Abia am trecut de titlurile temelor la dezbatere ... pentru mine imposibil sa citesc asa ceva si nici vorba sa ma adincesc

in studierea intelesurilor ca-mi seamana a biblie pocaita.   Unii cred ca au nevoie de asa ceva in viata???

 

La ce te referi? La experientele descrise pe site sau de credinta in relatiile karmice si altele? Sau?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×