Sari la conținut
Forum Roportal
Dj Hestia

Hobby-urile voastre

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mie imi place muzica live, in orice forma (decenta) si nutresc speranta ca voi avea si coltisorul meu intr-o zi.

Butonez cam tot ce prinde si cu cat mai multe fire cu atat mai bine.

Fotografia, preferabil fara oameni, dar la chefuri toti vor poze :spiteful:

Discovery, Science in principal, si tot ce poate fi invatat e hobby. Sunt dependent de cunoastere si nu-mi accept ignoranta. In limita realizabilului :crazy:

Si mai pot trece una: calatoriile fara destinatii anume, poate tot legat de fotografie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la i g i u sa, si mie imi place sa calatoresc fara destinatie! :spiteful: am hotarat ca pana acum am vazut mai mult din alte tari di prea putin din Romania... deeeeci, cand ma intorc acasa imi pun rucsacul in spate si plec ... undeva :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

;)

Nice ! Sa stii ca pestii, in conditii exceptionale , pot rezista si 3 zile fara sa le dai mancare.conditia este sa nu faci din asta o regula.Exista carti de specialitate....Oricum , sunt foarte frumosi si .....nu lasa ghemotoace de blana prin casa :) .Daca le faci curatenie la timp(in functie daca ai sau nu filtru de apa la ei si de cat de bun este), nu ai probleme cu mirosuri urate in casa! Salutare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E bine sa vad ca topicul ia cat de cat amploare, dar declar oficial ca in ultimele posturi v-ati indepartat putin de la subiect :) Pentru discutii despre animale intrati aici! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai daca as avea timp m-as uita la filme non-stop , declar pe primul loc la pasiuni : filmul ! ;)

 

urmeaza muzica si aici nu pot sa ma abtin ca sunt fan pinca floyd ! si sa nu uit lectura si ... fosnitul frunzelor uscate toamna .... sunt atat de romantica ... :">

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi mai place sa colectionez si poze sau articole cu greta garbo... cam greu gasesti vreunul azi, dar incerc sa continui colectia inceputa de strabunica-mea ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

muzica e pe primul loc.cel mai bn ma distrez u gasca mea intr-un club unde muzica e data la maxim si e zgomot cu carul... 8) .si cand sunt acasa trebuie sa am muzica in urechi fie ea si de la radio.

si alt hobby ar fi drumetiile lungi in grup mare.vacanta asta facem o excursie ca intre colegi undeva la munte si o sa colindam pe jos toata ziulica 8) :soc: .yam!yam! de abia astept! 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am o colectie draguta de servetele colorate din foarte multe tari. E inceputa pe filiera feminina 8) in familia noasra... este deja de trei generatii. :cat: Mandria mea: servetelul de la prima editie a Cerbului De Aur 8)

 

Alte hobby-uri... in afara de muzica si dans... rollerscaating... acum cat sunt tanara si ma ajuta fizicul. :soc:

 

Am trecut si prin etapa aia crazy din viata si adolescenta cand colectionam poze cu staruri, din diverse reviste... am avut si eu perioada mea in care suspinam incetisor... dupa Peter Andre. 8) :">

Editat de Crystal_C

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×