Sari la conținut
Forum Roportal
Dj Hestia

Hobby-urile voastre

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai, daca nimeni nu ia initiativa, incep eu, nu? Dar nu spuneti ca hobby-ul vostru este netul... sigur aveti si alte pasiuni... asa ca dati-i bice!

Mie, de exemplu, in timpul liber, sau mai putin liber, imi place sa joc teatru si daca nu, sa ascult muzica si sa ma informez in acest domeniu :o

Acum e randul vostru! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie imi place sa ascult muzica,sa cant,sa dansez,sa vorbesc spaniola,sa ma plimb... :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cresc cactusi, si pe undeva mai am niste clasoare de timbre. Si sa nu uit fotografia, dar asta e mai mult decat un hobby

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
imi place sa joc teatru

[snapbacca]24782[/snapbacca]

 

nu vreau sa mi-o iei in nume de rau... dar in momentul cind am citit mesajul tau parca am si auzit citeva voci de barbati spunind...."voua femeilor/fetelor va place mereu sa jucati teatru" bineinteles nu are nimic una cu cealalta .....dar asa a sunat ecoul in mintea mea.....si stii tu cum e cind ai o "inspiratie de moment"....dispare repede....

 

oca acum pot raspunde on topic

mie imi place foarte mult culturismul....nu abuzez inca de exersat....ptr. ca nu-mi permite timpul sa ma dedic 3 ore cel putin 5 zile pe saptamina ....dar mai astept putin sa-mi creasca copii mai mari .... lucrez mult pe pozele digitale.....folosesc Adobe Photosop si-mi place foarte mult.....nu prea ma indeletnicesc cu "hobbies" traditional feminine cum ar fi gatitul :o :o :o :o , dar gatesc foarte bine si foarte sanatos si variat....dar cel mult de 2 ori pe saptamina....(gatesc mai mult odata, si congelez si asa alternez)

cred ca cel mai mare hobby al meu ar fi "thrift sopping"....daca poate fi considerat un hobby...cred ca am scris destul....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pe undeva mai am niste clasoare de timbre.

[snapbacca]25054[/snapbacca]

 

Si eu, dar nu le-am mai bagat in seama de mult :pee

Editat de corinae

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu vreau sa mi-o iei in nume de rau... dar in momentul cind am citit mesajul tau parca am si auzit citeva voci de barbati spunind...."voua femeilor/fetelor va place mereu sa jucati teatru"  bineinteles nu are nimic una cu cealalta .....dar  asa a sunat ecoul in mintea mea.....si stii tu cum e cind ai o "inspiratie de moment"....dispare repede....

[snapbacca]25065[/snapbacca]

 

nu ti-o iau in nume de rau, dar daca mai auzi vocile alea, spune-le ca nu te inteseaza de parerea lor... le e ciuda ca noi suntem mai bune ca ele (vocile de barbati) in domeniul asta? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...eu am reusit sa transform o gradina de vreo' 200 de mp intr-o minunata gradina englezeasca....mi-a luat treaba asta aproape 7 ani !!!.....brazi argintii, molizi albastri, tufe si arbusti vesnici.... in mijlioc gazon ....aleii colorate...pietre din toti muntii nostri...si totul arata la fel in orice anotimp !

Aproape doua ore pe zi, vara, sunt obligatorii sa fii activ ca totul sa arate proaspat......acesta este hobbyul meu....

Acum e iarna ....singurul lucru pe care il mai fac in gradina e sa scutur molozii de zapada cazut...(sunt fragili si se pot rupe de reutatea zapezii)....dar abia astept sa vina primavara...pana atunci igrijesc florile din casa !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...eu am reusit sa transform o gradina de vreo' 200 de mp intr-o minunata gradina englezeasca....mi-a luat treaba asta aproape 7 ani  !!!.....brazi argintii, molizi albastri, tufe si arbusti vesnici.... in mijlioc gazon  ....aleii colorate...pietre din toti muntii nostri...si totul arata la fel in orice anotimp !

 

Pe cand o poza sa ne bucuram si noi putin de gradina ta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu raman devotat avioanelor si zborului implicit cu orice mijloc ........si ar mai fi si .....hmmmmm....acuma nu gasesc un nume adecvat insa imi place mult sa ma uit la discovery si sa aflu chestii noi si interesante sau sa aprofundez unele cunostinte (fenomenele din spatiu.......oamenii puternici ai istoriei......secretele pradatorilor.....si lista continua ) si chiar si supranaturalul ....varcolacii si alte chestii de genul asta :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu ti-o iau in nume de rau, dar daca mai auzi vocile alea, spune-le ca nu te inteseaza de parerea lor... le e ciuda ca noi suntem mai bune ca ele (vocile de barbati) in domeniul asta?  :cat:

[snapbacca]25086[/snapbacca]

 

 

 

hey, nu-ti fie teama....le dau replica la "voci" imediat.....si nu scapa niciodata...... mai ales daca nu se "potriveste" in cazul meu......iese cu scintei big time.... :roll: :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×