Sari la conținut
Forum Roportal
Ciocârlan

Cand te simti cu adevarat barbat?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Atunci cand femeile de langa noi isi pot permite sa fie doar  femei ,fara a fi nevoite sa preia o parte din indatoririle si atributiile noastre.

la prima citire, cel mai banal inteles mi-a parut a fi "cand femeile se lasa intretinute" si imi venea sa spun ceva de dulce

 

abia apoi m-a pocnit "revelatia" si pot sa spun ca e cea mai misto definitie pentru una din fatetele conceptului de barbat, pe care am intalnit-o aici sau aiurea...

cand o femeie nu va mai simti nevoia sa poarte pantaloni - metaforic vorbind, inseamna ca paseste alaturi de un barbat in adevaratul sens al cuvantului

Editat de *tania*
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

cand o femeie nu va mai simti nevoia sa poarte pantaloni - metaforic vorbind, inseamna ca paseste alaturi de un barbat in adevaratul sens al cuvantului

Dar asta se va intampla atunci cand barbatul va simti ca femeia poarta fusta, nu pantaloni, metaforic vorbind.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar asta se va intampla atunci cand barbatul va simti ca femeia poarta fusta, nu pantaloni, metaforic vorbind.

aici cred ca e un cerc vicios.... comportamentul fecaruia deriva din comportamentul celuilalt, atunci cand nu e unul patologic, ci doar circumstantial

intrebarea s-ar putea pune si altfel: cine e primul care va schimba croiala pantalonilor? fingers.gif  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...cand o rog sa-mi aprinda tigarea " de dupa " si ea-i prea vlaguita ca sa mai schiteze un gest.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×