Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Daca nu se numea topicul asa, n-ati fi intrat, perversilor(asta ca raspuns la intrebarea: da' de ce numele asta?)

Tit-slap.gif

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu le inteleg pe femeile care au acceptat sa participe. Chiar nu le inteleg.

Poate e chiar mai usor (psihic) sa te prostituezi decat sa faci parte, public, din ceva care te umileste complet si te devalorizeaza ca persoana.

Editat de Rory*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E doar o parodie, femeile respective nu pare ca se simt denigrate.

Poate sunt constiente şi pot să rada şi ele de faptul că-s foarte grase, altfel nu cred că apăreau.

Si dacă ele pot să facă treaba asta, nu e ca şi cum nu se consideră umilite şi denigrate?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ala care e gras, face stand-up razand de cat de gras e el, asta nu se mai pune?
Ca na, e si un gras in videoclip, mai mare decat ele doua la un loc...care spune ca nu ii ajungea un tico dupa care sa se ascunda cand era mic, asa ca era cel mai repede gasit la v-ati ascunselea.
Is just a joke.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mno, asa ceva...

 

 

Doamne, am facut pe mine....rotflmao.gif

Dati-mi mah si mie un microfon sa-mi caznesc corzile non-musicale, poate ma ingroapa si pe mine careva.....in bani that iz. Sa mor eu daca nu cant mai bine ca asta si cand am gripa, sinusul plin de muci, tusesc bucati de alveole pulmonare si sunt constipata de 5 zile.

Cred ca manelistii din Romania ar sta si capra la arabu, cu un gheb in spinare sa arate ca camila....numa sa curga banii aia. :rot:

Editat de Naeema
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Grasului ii plac plinutele, si s-a gandit sa le faca un videoclip care sa le complimenteze. Se vede ca grasutele se simt bine in ciorapii de plasa. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dati-mi mah si mie un microfon sa-mi caznesc corzile non-musicale, poate ma ingroapa si pe mine careva.....in bani that iz. Sa mor eu daca nu cant mai bine ca asta si cand am gripa, sinusul plin de muci, tusesc bucati de alveole pulmonare si sunt constipata de 5 zile.

 

Ioi. Poate e surda? Zic si eu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×