Sari la conținut
Forum Roportal
Rina28

Probleme cu genunchiul

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

Daca eu deja incheiasem dialogul in contradictoriu, de ce vii tu sa-mi zici sa tac ? imao.gif

 

 

Mai femeie, tu cati ani ai?! Cum poti spune ca ortopedul nu se ocupa si de articulatii? Daca scrii rahaturi din putul gandirii, cum dracu sa nu ti se atraga atentia?

 

OK. Nu am tinut-o langa. Am si zis ca o sa imi intreb medicul de familie, cand o sa ajung la el.

 

Si nu puteai sa faci asta inainte de a posta aici? Nu te mai faceai dreaku de kko!

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Am sunat la medicul de familie ca e in Ploiesti si eu locuiesc in Bucuresti acum. Ma duc in weekend sa-mi iau trimitere - pentru ortoped. Deci nu era cazul de reumatologie.

 

Va tin la curent cu ce se mai intampla.

 

Multumesc!


Sper ca macar am rezolvat cu discutia in contradictoriu.

 

Seara frumoasa! salut.gif

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Am sunat la medicul de familie ca e in Ploiesti si eu locuiesc in Bucuresti acum. Ma duc in weekend sa-mi iau trimitere - pentru ortoped. Deci nu era cazul de reumatologie.

 

Va tin la curent cu ce se mai intampla.

 

Multumesc!

Sper ca macar am rezolvat cu discutia in contradictoriu.

 

Seara frumoasa! salut.gif

 

Ma bucur ca ai luat legatura cu medicul tau de familie ( eu, inca, nu am ajuns ).

 

Sanatate !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Ma duc in weekend sa-mi iau trimitere - pentru ortoped. Deci nu era cazul de reumatologie.

 

 

Sper ca macar am rezolvat cu discutia in contradictoriu.

 

 

 

Logic ca la ortoped. :) Discutia in contradictoriu era rezolvata din punctul de vedere a celor care am recomandat ortopedul, si fara trimiterea ta. laugh.png Dar multumim ca ne-ai scris. :)

 

Sanatate, asteptam vesti! smile.png

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Logic ca la ortoped. smile.png Discutia in contradictoriu era rezolvata din punctul de vedere a celor care am recomandat ortopedul, si fara trimiterea ta. laugh.png Dar multumim ca ne-ai scris. smile.png

 

Sanatate, asteptam vesti! smile.png

Sigur, tinem legatura :).

 

Multumesc mult!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Se misca bine lucrurile. Yay!notworthy.gif

 

Am programare joi la medic. Nu ma asteptam sa se miste asa repede. Sa-mi tineti pumnii ca am o frica de doctori...de nu mai pot.

 

O seara frumoasa tuturor!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Hai ca am ramas datoare cu un raspuns. Ma cam ia rasul, dar va scriu totusi. Cica am distructie severa de cartilaj si ca trebuie sa ma operez si sa imi pun orteza. Pe bune?? La 28 de ani? Imi venea sa-i zic sa mai plimbe ursul, dar m-am abtinut.

 

Nici nu ma gandesc sa ma operez. Asta e asa...o strategie de bagat bani in buzunarul lor!

 

Imi fac programare la alt doctor. Nici nu discut.

 

Weekend placut!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am radiografie si RMN. Pe RMN am dat o palarie de bani, nici nu mai vreau sa ma gandesc!

 

Da...asa o sa fac. Mi-a recomandat o verisoara un medic ortoped ok zice ea, am programare vineri. Doamne ajuta!

 

Multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot te mai duci si la alt medic si esti hotarata sa nu te operezi sa intrebi de injectiile cu acid hialuronic. Eu asta iau ca sa aman operatia si ma simt super.

 

Nu iti zic mai mult ca sa nu fac reclama.

 

Multa sanatate!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×