Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ma rog, fetele astea provin in marea lor majoritate din medii defavorizate. Asa ca noi nu avem cu ce le ajuta. blum.gif

Editat de Cristi_Șmenaru'
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Escroc, da, dar tot unul sentimental. Intai isi folosea farmecul pt. a le seduce, apoi le fura.


Sa inteleg ca ailalti erau un fel de lovertaurasi, pt. ca le si incalecau inainte de a le exploata? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu fura direct de la ele, dar le exploateaza sexual si obtin benefiici de pe urma lor. Poate ca-s tipuri diferite, dar nu ma pricep eu, ce sa zic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Persoanele pe care voi le numiti loverboy sint de fapt antisociali (psihopati) din patura de jos a societatii (adica fara cultura, fara studii si fara o inteligenta iesita din comun). Daca ar fi avut aceste lucruri i-am fi gasit in mediul de afaceri sau in politica, nu manipulind niste fete sarace cu duhul. Psihopatii de acest gen sint niste animale de prada si intotdeauna prefera o prada usoara, adica fetele fara stima de sine, care au crescut intr-un mediu abuziv (fizic, psihic sau sexual). Initial ei le ofera ceea ce ele n-au avut niciodata: o identitate. Le fac poate pentru prima oara in viata sa se simta iubite, dorite si respectate, si de aceea ele cad asa de usor in plasa. Daca am spune ca sint codependente n-am gresi foarte tare. O fata cu stima de sine si crescuta intr-un mediu social sanatos nu accepta asa ceva si pleaca imediat. Psihopatilor nu le place lupta, asa ca vor cauta o victima mai usoara.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tipuri de barbati pe care trebuie sa ii eviti.   

Acesti oameni nu pot fi niciodata indreptati:  Agresorul,  Dependentul,  Leneșul,  Narcisistul si  Băiețelul mamii!!!

https://www.infoactual.ro/tipuri-de-barbati-pe-care-trebuie-sa-ii-eviti-lidia-fecioru-acest-om-nu-poate-fi-niciodata-indreptat/

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 Ce trebuie să faci la prima întâlnire!

*Ma intreb, de ce nu poti sa fi tu mereu, de ce este necesar de pasi ghidati de nu stiu cine???   N-as face prostia asta si nici ca m-as lua dupa sfaturile ei pretioase: - opreste-ti respiratia si altele.   Chiar ca au nevoie tinerii de azi de asa ceva, se negociaza azi nu se joaca teatru de papusi la prima sau ultima intalnire.*  

https://www.infoactual.ro/independent-ce-trebuie-sa-faci-la-prima-intalnire-se-va-gandi-numai-la-tine.html

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exista doua categorii de loverboys, saraci si bogati.

Prima categorie se rezuma la o singura femeie cu care fac minim doi copii apoi o scot la produs chipurile pentru copii dar si pentru el.

Si cei bogati, care au in stapanire mai multe fete, cu banii de pe primele fete, seduc vreme de minim un an o noua fata la care-i ofera o viata de lux, dupa care brusc ei intra in "faliment" si noua fata trebuie sa produca. Si tot asa.

Proxenetii pot fi vazuti in masini de lux in parcarile unor locuinte rezidentiale (blocuri de lux) si daca-i intrebi ce fac acolo iti raspund sincer: astept fraierii sa urce cu banii la fete. Si fetele sunt sincere, majoritatea o fac de buna voie, unele au pesti, altele prieteni altele soti si cel putin 50% au si copii cu ei si se prostitueaza consimtit.

Cand prostitutia este consimtita de fete, politia nu se baga peste manelisti si presupun ca banii ajung pana sus de tot. 

  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai nou exista si boys care-s girls si invers sau trii sexuali sau ei stie in cate categorii se impart.   Eu n-am treaba nici cu ei, nu zic cunosc cateva persoane dar mereu discutam de altceva.  Am avut si un coleg de birou, ca second job, scria scenarii pentru filmele seriale cu acest topic.  Mereu ma ruga sa citesc, poate am o alta parere de anumite fraze sau expresii folosite sa fie mai cool.   Am decorat textul cu termeni in franceza sau germana, gresit pronuntat, sa rada lumea!!!   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×