Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Neah, eu doar le traumatizez psihic. They love it.

Si din chestia asta, pe langa o satisfactie personala diabolica, te alegi cu... ?

L.E.: Life is a bitch, cel putin pentru o saptamana in cazul de fata. :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Loverboys isi permit sa fie loverboys pentru ca au cu ce si pentru ca ceea ce ofera ei e cautat de catre unele femei.

Editat de Cristi_Șmenaru'
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Loverboys isi permit sa fie loverboys pentru ca au cu ce si pentru ca ceea ce ofera ei e cautat de catre unele femei.

 

reciteste postul meu si al lui blues, e vorba de loverboiu care pacaleste femeia si-o duce in situatia de a se prostitua.

 

loverboy e venit din olandeza si e fol pt barbatii care racoleaza femei sa le scoata la produs.

 

ai inteles gresit termenul topicului

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

reciteste postul meu si al lui blues, e vorba de loverboiu care pacaleste femeia si-o duce in situatia de a se prostitua.

 

loverboy e venit din olandeza si e fol pt barbatii care racoleaza femei sa le scoata la produs.

 

ai inteles gresit termenul topicului

Pai cum o pacaleste? Ii promite un loc de munca mai bun, o plateste sau ce face?

Ca eu am inteles din postul lui Blues ca o ademeneste, o seduce cumva. Ori, stim bine ca nu poti sa seduci pe cineva atata timp cat acel cineva nu te place/admira.

Editat de Cristi_Șmenaru'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

'The sexual exploitation of Dutch women brings me to the phenomenon of the “loverboy”. In Dutch culture the English term ‘loverboy’ means the wooing of a woman by a man with the intention to force the woman into prostitution. In many cases the man uses a mix of mental pressure (he loves her, but needs money) and violence to make her prostitute herself'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×