Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Unii se straduiesc, unii reusesc, unii nu vor, unii sunt Mircea Radu...

 

Unii au iluzii optice...

Oare asa sa fie? Sa fie suficient un "instructaj", o initiere in lumea ascunsa si periculoasa loverboilor pentru a ingreuna sansele lor de succes asupra victimelor?

Eu cred ca nu e suficient.

 

 

Da, m-am exprimat prost. Nu e suficient. E necesar. Si soldatii sunt antrenati pentru lupta si mai mor si sunt raniti, si politistii sunt antrenati pentru prinderea infractorilor si nu ii prind, si elevii sunt pregatiti pentru admiterea la facultate si pica... asta nu inseamna ca se elimina antrenamentul, pregatirea, educatia etc.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu ti-am zis de naspa. E de bine, da' tre sa intelegi ca userii de pe acest forum se cunosc si intre ei, mai mult sau mai putin. Intre ei in real. Unii s-au cunoscut si foarte bine intre ei.

 

 

nici nu ma-ndoiesc, se întâmpla pe multe forumuri.

 

dar care-i legatura cu faptul asta, cu monsieur radu si cu subiectul deschis de blues?

obosit sunt, dar parca tot mai pot urmari o discutie logica, daca-i cazul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu semeni cu Mircea Radu si ai un discurs de impacare cum avea el la emisiunea "Din dragoste".

 

n-am urmarit emisiunea respectiva, sper ca n-am pierdut mare lucru.

 

bon, daca nu mai e nimic nou de adaugat la sobiect, ma scuzati umpico, chestiuni importante la ordinea zilei....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu semeni cu Mircea Radu si ai un discurs de impacare cum avea el la emisiunea "Din dragoste".

Ba, vezi ca sar gagicile pe tine. Si nu la modu' la care te gandesti tu. Cu furci si chistoale.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×