Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

 

interesant punct de vedere,

n-am stiut ca jumatate din respectivii masculi îsi aleg victime, le fac farmece, dupa care le izoleaza si expoateaza,

santajându-le cu lucruri compromitatoare pe care le-au adunat în scop mârsav.

 

daca-i adevarat ce spui, trebuie rapid dati afara, nu înainte însa de a anunta politia din zona ip-ului.

 

 

daca-i o confuzie de termeni si/sau situatii, cer scuze ca m-am bagat ca musca bâzâitoare aici.

Da, stiu ca faci baza, first of all. :)

 

M-am referit la salvarea pozelor, cam asta mi-a sarit in ochi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea e ca daca te ocupi de o continua dezvoltare personala si te intoxici mai putin cu stiri de tot felul acesta ai sanse mai mici sa poti fi manipulat sau jucat pe degete de un asa zis loverbully boy. Adolescentii ar trebui sa citeasca multe carti,cat mai diverse ca si caracter si temporalitate si sa caute mai putine modele reprezentative din societatea de azi,pentru ca azi se promoveaza in draci lipsa de personalitate,tupeul gratuit,lipsa de consideratie fata de bunicii asa zisi fumati si lipsa unor valori insusite dupa indelungi si profunde cautari.

Editat de stupid_me
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

loverboy

 

 

Dutch slang for a type of pimp who seduces young, naïve and generally less intelligent girls through a variety of methods, with the intent to make them work in prostitution.

 

http://www.theoccidentalobserver.net/2011/11/enslaving-white-women-the-phenomenon-of-the-%E2%80%98loverboy%E2%80%99-in-holland/

Editat de Ampera

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, stiu ca faci baza, first of all. smile.png

 

M-am referit la salvarea pozelor, cam asta mi-a sarit in ochi.

 

deloc, luam chiar în serios declaratia ta.

 

salvarea pozelor de pe forum zici tu ca implica acest comportament?

ma-ndoiesc, atâta vreme cât n-am prea auzit sa fie victime aici.

e drept ca-s relativ nou pe-aici si nici cu bârfele nu stau prea bine, dar n-am citit despre cazuri din astea aici.

 

cei care-si pun poze la vedere, îsi asuma riscul ca ele sa fie salvate de fitecine,

dar de-aici si pâna la ...loverboism din asta, e cale lunga.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e drept ca-s relativ nou pe-aici si nici cu bârfele nu stau prea bine, dar n-am citit despre cazuri din astea aici.

Vezi ca stii? Si nu-i barfa, atat timp cat s-a intamplat asa ceva in public.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

loverboyDutch slang for a type of pimp who seduces young, naïve and generally less intelligent girls through a variety of methods, with the intent to make them work in prostitution.http://www.theoccidentalobserver.net/2011/11/enslaving-white-women-the-phenomenon-of-the-‘loverboy’-in-holland/

Sa zici less inteligent girls e pleonasm. Toate sunt less inteligent in fata unui tip care arata bine si e amuzant.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca stii? Si nu-i barfa, atat timp cat s-a intamplat asa ceva in public.

 

daca-mi amintesc bine citatul tau de ieri, ziceai ceva de jumatatea forumistilor de un anumit sex.

care, spuneai azi, descarca poze.

si care apoi, spuneai adineaori, au devenit niste cazuri publice.

 

da-mi voie sa fiu sceptic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

unii sunt Mircea Radu...

 

nu prea stiu cu ce se ocupa monsieur radu, sper ca nu-i vreo insinuare.

o iau ca pe-a glumita de seara, deocamdata.

Editat de aramis

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu ti-am zis de naspa. E de bine, da' tre sa intelegi ca userii de pe acest forum se cunosc si intre ei, mai mult sau mai putin. Intre ei in real. Unii s-au cunoscut si foarte bine intre ei.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×