Sari la conținut
Forum Roportal
r4ull

Frecventati teatru si opera?

Evaluează acest topic

Teatru/Opera  

62 membri au votat

  1. 1. Frecventati teatru si opera?

    • Da...merg des
      30
    • Da..dar merg rar
      21
    • Nu...nu imi place
      4
    • Nu...pentruca nu am timp
      7


Postări Recomandate

:x:

 

Excelent. Ai vazut forumul este patronat in memoria M.Callas si include unele reguli .....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

opera.lumak.net

operaclick

 

situri de opera

 

Toate forumurile au REGULI,este normal.

Editat de tosca_5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi plac ambele. Din pacate, nu le frecventez prea des. In copilarie, mergeam adesea si la teatru, si la opera, si-mi placea. In ultima vreme, am mai mers asa, ocazional, mai cu niste straini, mai cu parintii, pe la opera... As vrea sa reincep sa le frecventez des. Sa vad spectacole.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi plac ambele. Din pacate, nu le frecventez prea des. In copilarie, mergeam adesea si la teatru, si la opera, si-mi placea. In ultima vreme, am mai mers asa, ocazional, mai cu niste straini, mai cu parintii, pe la opera... As vrea sa reincep sa le frecventez des. Sa vad spectacole.

 

reicepe prin a asculta acasa arii,daca intri in cele doua forumuri pe care le-am postat mai sus poti dowlana ce dorsti.te asigur vei gasi lucruri foarte interesante.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salutare si Bine v-am gasit.

Sunt si eu noua pe aici, si am venit cu o intrebare importanta. Intentionez sa ii scot pentru prima oara la teatru pe parintii mei si ai logodnicului meu, dar nu stiu ce piesa ar fi mai captivanta, astfel incat sa fie si de "familie" , dar sa ramana placut impresionati de ea.

As aprecia cateva recomandari, de preferat la TNB... Multumesc anticipat celor ce ma vor ajuta. :o:

Tinem legatura .

Numai bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×