Sari la conținut
Forum Roportal
SeqenenreTao

Pasiune, munca si satisfactie

Postări Recomandate

Am rescris intr-o ora cam tot ce-am scris in doi ani. S-au facut moarte multe versuri care nu mai sunt actuale - asa zic ei, eu inca le iubesc.

 

Noroc ca scriu la modul filozofic. Prima mea noapte in pantecul unui album hip-hop. Multa munca. Nu e gluma, nu e de ras daca nu are legatura macar adiacenta cu scopul. Am avut pizza si cam atat. Femei n-au fost. Un dormitor e camuflat ca de razboi - acolo au intrat niste versuri de-ale mele. In seara asta nu am scris nici macar o melodie - cica. Inca se scriu piesele.

 

Ma intorc acasa, la doi pasi de omul care m-a recomandat - ma cazez la gara la alt tovaras. Eu sunt inutil daca sunt treaz. Prin urmare diseara voi fi mai productiv. Daca as avea ochelari ar fi superb.

 

 

Astept ca la balamuc seara de diseara. Acum am idei. Sa mor daca nu diseara am sa vorbesc mult.

 

 

Se lanseaza strict online - daca se lanseaza. Urmatoarele doua zile sunt critice.

 

Edit: entuziasm cretin, nejustificat. Prin urmare sters.

Editat de Dismissive

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Edit: Nu am voie sa spun ca am participat. Am un document mai mare ca ala de la banca atunci cand faci imprumut de semnat. Cacat...

 


idei multe si alcool

 

bafta!

Nici nu stiu ce sa zic. Adica pot fi bun dar mi se ia si mustaru. Am coaie dar sunt oare cum antagonice...nu stiu daca ma intelegi...e ca si cum as face ceva fortat...e greu de explicat...

lasa ca vad eu in seara asta

 

pup fata

Editat de Dismissive

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

http://www.youtube.com/watch?v=kuttzlv9570

 

S-a ales praful de tot...lol...Dar e incorrect si ireal.


http://www.youtube.com/watch?v=cJ6qjl9m9yk

 

Dumnezeu are ceva cu mine ... Macar multumiti-mi pentru onoarea de a-l adduce aici.

Editat de Dismissive

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×