Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca vrei sa faci direct sex cu femeia, esti badaran (de vrut, oricum toti oamenii din lumea asta isi doresc doar confort, alimentatie si sex), dar daca stai s-o asculti pana la capat, ori esti gay, ori impotent.


si care-i problema ?

N-o fi nicio problema, atat timp cat ea e femeie, iar tu esti tot femeie. La fel si-n cazul in care era un barbat in cauza, si eu tot la fel as fi intrebat.


 

Ce a vrut el sa zica este ca poate tu crezi ca e ok ce face aia, adica isi "lucreaza" sotul pe la spate. De aia te-a intrebat. Problema la el nu este, problema la ea este.

Problema? Problema e atunci cand ai o boala incurabila, cand ai zeci de credite la banci, sau cand iti ia apa casa. Asta-i doar o barfa despre "ce vrea femeile".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

care partener?

e o ruda a fostei sotii .

ce legatura si ce obligatie de loialitate mai ai tu fata de cunostintele fostei tale sotii ???

varul ala e prieten cu tine sau ce ?

iti place doamna sau nu ?

 

 

nu, nu sunt prieten cu varul fostei sotii, doar ca ne intelegeam bine atunci. nu imi place femeia respectiva si nici nu am obiceiul sa ies cu femeile cunostintelor chiar daca imi placea.

 

Ce a vrut el sa zica este ca poate tu crezi ca e ok ce face aia, adica isi "lucreaza" sotul pe la spate. De aia te-a intrebat. Problema la el nu este, problema la ea este.

exact

Ai copii cu fosta sotie? Pentru ca daca ai, varul fostei sotii iti este ruda, deci moral, te-ai baga intr-un incest.

da, am copii.dar de ce sa fie incest? ca nu fac sex cu varul fostei sotii :)))

 

Ce atarna si pe fata initiatorului. Bunul simt. A si scris:

 

 

 

 

chiar daca e vorba de o persoana pe care nu o agreez nu am acest obicei..

Am ramas in urma cu stirile, tu ai divortat?

Cum de mai tii legatura cu sotia varului fostei?

 

 

da, am divortat acum ceva timp. nu mai tin legatura cu nimeni din familia ei. soacra ma mai suna din cand in cand.cu varul ei mai vorbeam la telefon,ma mai suna.cu nevasta-sa nu am avut nici o treaba in mod special. nici macar nu imi stia numarul de telefon, cred ca l-a luat de la barba-su ca eu personal niciodata nu i-am dat numarul si nici nu i l-am cerut pe al ei.

Daca vrei sa faci direct sex cu femeia, esti badaran (de vrut, oricum toti oamenii din lumea asta isi doresc doar confort, alimentatie si sex), dar daca stai s-o asculti pana la capat, ori esti gay, ori impotent.

N-o fi nicio problema, atat timp cat ea e femeie, iar tu esti tot femeie. La fel si-n cazul in care era un barbat in cauza, si eu tot la fel as fi intrebat.

Problema? Problema e atunci cand ai o boala incurabila, cand ai zeci de credite la banci, sau cand iti ia apa casa. Asta-i doar o barfa despre "ce vrea femeile".

 

de ce as vrea sa fac sex cu ea? s-au terminat femeile? chiar nu puteam sa imi gasesc una fara obligatii? am ajuns sa ies cu o femeie care e maritata cu varul fostei mele sotii, are copil mic, etc etc.poate o fi in depresie postnatala.

m-a sunat acum 2 nopti .prima data i-am respins apelul si dupa aia cand a sunat iar nu am mai raspuns.acum mi-a scris pe facebook dar nu am deschis mesajul ca sa nu vada ca am citit, oricum stau pe invisible.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pacatosilordrag.gif

 

 

nu am pacatuit.

eu pe facebookul ala mai vorbesc si cu fosta nevasta.mai dau share la cate o melodie si nu da like ex-a, da aceasta femeie.mi-e frica sa mai share-uiesc ceva.

oare incearca sa-i atraga atentia sotului? oare incearca sa il fara gelos folosindu-ma pe mine? ma gandesc la orice..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca nu ti-ar pasa deea nu te-ai gandi la nimic,,,,analizeazadrag.gif

 

 

dar ma simt urmarit in permanenta de ea. daca postez ''a'' ea da like

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si?...de parca iti intra in pat...daca s-ar posta la usa ta in fiecare zi cum te-ai simti?...e libera sa faca ce vrea asa cum tu esti liber s-o urmaresti unde da like....io credca tu o urmarestidrag.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×