Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

o ''ea'' maritata am impresia ca imi face avansuri.e vorba de sotia unui var de-al fostei sotii. :D

m-a sunat azi noapte..era tarziu. m-a tinut la telefon vreo doua ore in care mi-a spus vrute si nevrute.tind sa cred ca era beata desi vorbea foarte coerent.

mi-a zis ca ma mai suna si maine seara cand ramane singura secret.gif wtf

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa fi fost foarte buni prieteni sau apropiati daca are numarul tau, sotia unui var de al fostei sotii.

Iti face avansuri, asta e clar. I-ai picat tu cu tronc dintre toate fostele "rude" de gradul paishpe prin casatoria verisoarei sotului ei. rotflmao.gif

Al ei e paznic de noapte de te suna ea la ore tarzii ? laugh.png

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu eram foarte apropiati naema. am fost la ei acasa de cateva ori, cand eram casatoriti si ma intelegeam bine cu sotul ei. il mai sunam din cand in cand, vorbeam la telefon. de cateva ori s-a intamplat sa raspunda ea la telefon si vorbeam asa de complezenta. imi tot spunea sa trec pe la ei..am ramas in relatii bune adica.

de ceva timp nu ii mai sunasem, nici ei nu ma mai sunasera pana acum vreo 2 saptamana cand ei, ca nu imi dadeam seama cine e, mi-a trimis prietenie pe facebook. e scris numele amandurora asa ca de unde sa stiu eu cine e.ma rog..era ea.

am vb un pic, ce faci, ce faci, nu mai vii pe la noi, nu ne mai suni. eu zic pai nu prea am avut timp bla bla daca nici voi nu ati mai sunat..

si ea imi zice : el e cam suparat pe tine. zic de ce? ce s-a intamplat.si imi zice e gelos pe tine are impresia ca eu te plac si din cauza asta nu mai suporta nici sa-ti auda numele.i-am zis o data ca tu esti un barbat frumos,simpatic si de-atunci parca a luat-o razna.

eu i-am zis ei atunci mai in gluma mai in serios ceva de genu pai nu mai enerva si tu omu, tie ti-ar conveni sa iti zica el de alta femeie? si dupa aia nu i-am mai scris ca aveam treaba, am iesit de pe net.

aseara m-a sunat chipurile sa ma intrebe ce fac si iar a inceput sa zica de barba-su.ca e suparat, ca ii face creierii harcea parcea, ca are ce are cu mine. ca ii reproseaza faptul ca o vede cum se uita la mine..ca se uita cu o privire ciudata, ca are el impresia ca ea e indragostita. si ca ea ca sa il enerveze pe el ii spune ca da, asa e, ma place, ma iubeste, sunt cel mai tare. sunt cel mai simpatic.

dupa vreo 2 ore chiar cand sa inchida zice : ''asa, acum ca m-am descarcat ma simt mai bine..macar sa nu ma mai acuze.ce are daca am zis ca imi place de tine? asta ti-o zic si in fata, ma ia pe mine cu tie iti place de el etc etc. asa e na uite ca ti-o zis si tie. am auzit ca te muti si nu o sa ne mai vedem am vrut doar sa-ti zic ca o sa imi fie dor de tine. o sa te mai sun si maine cand raman singura sa nu vada ca am vb cu tine ca imi controleaza telefoanele, controleaza facebookul.ultima data cand l-ai sunat m-a pus sa raspuns eu si sa dau drumul la difuzor sa daca in ce fel o sa vb tu cu mine.si dupa ce a vazut ca tu ai vb normal mi-a zis ca precis mi-ai dat tu un semnal..dar asta e, sa ma lase in durerea mea, nu am nici o pretentie de la nimeni, nu astept nimic dar asta e ce sa fac. daca imi place de ce sa neg? i-am zis si lui, daca il cunosteam pe Leu pe vremea cand el nu era insurat cu verioara-ta si eu nu eram maritata cu tine puneam laba pe el.

te rog sa nu ma intelegi gresit, mai glumim si noi asa, dar de ce sa mint, nu te ratam.inca mai tin minte ziua in care te-am vazut prima data, aveai un tricou albastru i-am zis si lu barbati-miu, mai tii minte cand l-am vazut pe leone, ce bine ii statea in albastru, vai daca il vezi cum se supara. daca stau vreo 5 minute distanta si pe ganduri imi reproseaza ca ma gandesc la tine'' am incheiat citatul

 

 

deci in stilul asta de mitraliera a vb 2 ore

si cica ma suna si maine


ce are forumul asta nici macar un edit nu pot sa fac.s-a schimbat in rau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Distractie placuta si pt. diseara !!! bye.gif

Sa fim seriosi - daca era barbat o fu... fara sa se laude p-aici. Ori la propriu ori la figurat. Nu importa. Mare dobitoc asta.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci in stilul asta de mitraliera a vb 2 ore

si cica ma suna si maine

 

Sweet Gizas swoon.gif daca ii mai raspunzi, meriti toata f**erea la creier pe care ti-o face.

 

PS: Daca vrei sa o tavalesti o tura, lasa telefoanele si invit-o sa va intalniti si sa comiteti fapta, dar nu inainte sa-i spui ca si tie ti-a placut de ea in secret de ani de zile. Vorba vine. laugh.png Daca nu vrei nimic de la ea taie macaroana telefonica frumos dar scurt, ca tare mi-e ca te vei pomeni cu barba'su la usa intr-o buna zi si poate te alegi cu buza umflata pe degeaba. Daca o tavalesti pe duduie si te confrunta ala, macar stii de ce o incasezi si sa speram ca se merita. rotflmao.gif

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×