Sari la conținut
Forum Roportal
aaa1234

Oamenii dificili

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ma refer la acei oameni violenti, enervanti, narcisisti, nepasatori, ignoranti, idioti, incapabili sa poarte o discutie rationala, fara reprosuri. Ii intalnim deseori in viata... la scoala, pe strada, transport in comun, printre vecini, la locul de munca, etc.

Cum ii suportati? :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu-ti face griji, te baga ei in seama.

In cazul asta ii trimit la plimbare :o:

Sincera sa fiu nu am intalanit specimene...intotdeauna am incercat sa le inteleg motivele :tease: , eu nu prea am probleme cu oamenii in general...poate sunt un caz fericit :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma refer la acei oameni violenti, enervanti, narcisisti, nepasatori, ignoranti, idioti, incapabili sa poarte o discutie rationala, fara reprosuri. Ii intalnim deseori in viata... la scoala, pe strada, transport in comun, printre vecini, la locul de munca, etc.

Cum ii suportati? :tease:

Atunci cand nu sunt obligata de imprejurari sa-i suport, ii ignor. Daca sunt binedispusa ma amuz pe seama lor (evident in sinea mea), daca sunt deja suparata, reusesc sa ma enerveze.

De obicei reusesc sa-i ignor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma refer la acei oameni violenti, enervanti, narcisisti, nepasatori, ignoranti, idioti, incapabili sa poarte o discutie rationala, fara reprosuri. Ii intalnim deseori in viata... la scoala, pe strada, transport in comun, printre vecini, la locul de munca, etc.

Cum ii suportati? :tease:

 

Ce te face sa crezi ca nu faci si tu parte din lista aia de oameni dificili?! Sau noi toti de pe forum?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ca nu imi face placere sa-i umilesc pe ceilalti, si sa-i fac sa sufere.

 

Mersi de raspuns. E bine de stiut. :tease: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ca nu imi face placere sa-i umilesc pe ceilalti, si sa-i fac sa sufere.

 

 

Poate ca nu iti place dar de multe ori o faci involuntar (POATE).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este usor sa vorbesti de ceilalti, iar pe tine sa nu te vezi. De multe ori nu reusim sa aflam lucruri importante despre propria noastra persoana pentru ca suntem prea preocupati sa-i etichetam pe ceilalti.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×