Sari la conținut
Forum Roportal
Malkia

Relatie cu probleme

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Bineinteles, dar sa te cuplezi ca nu esti in stare sa stai singur e stupid. Trebuie sa si cresti la un moment dat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Cat despre ce face "tanara" (nu are deja 30 de ani ?)

Ai dreptate, nu mai e tanara, e numai buna. man_in_love.gif

Si da, ai dreptate ca povestile ei se repeta. O fi probabil ghinion sau doar faptul ca mereu vrea ceva mai bun.

 

L.E.: Emoticonul e pentru tine si e exact ceea ce pare a fi.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inainte cand citeam postarile Malkiei ziceam: "Ia uite ce fata iubitoare, de ce sentimente profunde, inaltatoare e ea capabila. Eh... asa iubita sa am si eu." Dar acum m-am convins. Mi-am schimbat parerile la 180 de grade. Malkia e doar o tipa instabila care una doua dau hormonii in ea si devine total orbita si crede ca a gasit marea dragoste. Sentimentele ei numai inaltatoare nu sunt. Sunt as low as they can get. Hormoni. yawn.gif

 

Si tu cine mai esti? Se pare ca ma cunosti foarte bine, vad ca stii atat de bine ce fac eu in afara forumului incat poti sa formulezi si pareri despre mine... Se pare ca am un cerc de aplaudaci care imi scriu biografia pe forum. I'm famous. queen.gif

 

Va las sa ma tocati marunt, macar atata distractie sa aveti si voi sambata seara - sa aruncati cu noroi online intr-un iuzar pe un forum. Ce existente patetice...haha.gif

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu ce faci acasa sambata seara ? Nu trebuia sa fii in centrul vechi deja ? Eu macar am o scuza ca n-am prieteni si nu sunt acasa :roll:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×