Sari la conținut
Forum Roportal
Ldoctor

Relatie de 3 luni si 2 saptamani. Are telefonul inchis.

Postări Recomandate

Ba am inteles exact despre ce e vorba: fite. Oameni fandositi invatati sa traiasca in puf care isi iau lumea in cap si cred ca li se cuvin toate alea. Eu de ce n-am "suferit" in halul asta niciodata ? Poate pentru ca imi dau seama ca toate astea sunt doar circ, la care apeleaza cei cu minte putina. Se simt ei importanti daca ameninta cu sinuciderea sau daca fac pe eroii. Trebuie si ei sa justifice ca traiesc, nu ? De ce sa stea linistiti in casa sa citeasca o carte ? Nu domle... trebuie actiune, teatru, crime, impuscaturi, framantari, etc.

 

nu toti fumeaza pipa pacii ca tine

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

nu toti fumeaza pipa pacii ca tine

 

Aaa... deci va place sa traiti periculos, ai ? Pai si atunci de ce mai veniti pe forum sa va plangeti ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu ne plangem, ne dam jmecheri c-avem viata interesanta/palpitanta

 

 

ai citit mesajul pustiului? are 17 ani, stiai mai multe la 17 ani?

 

zenule

Editat de **Alex**
  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la matematica...

 

ai ceva sa-i spui la subiect pustiului sau nu stiai cum sa ne informezi de participarea ta la olipmiada?

 

fa-ti topic, poti fuma pipa pacii acolo in liniste si poti la fel de bine sa faci pe paunul simpatic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

ai ceva sa-i spui la subiect pustiului sau nu stiai cum sa ne informezi de participarea ta la olipmiada?

 

 

Da, i-am spus. Toate astea sunt doar circ. Nu inseamna nimic. S-o simti el erou ca se framanta ca-si salveaza iubita de la moarte si isi imagineaza ca iubita ii va fi recunoscatoare si il va iubi pana la adanci batranete. Dar astea-s doar jocuri. Cel mai direct sfat: Las-o si gata. Pur si simplu, indiferent cate acte de tragedie mai vrea iubita sa ii joace.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Cel mai direct sfat: Las-o si gata. Pur si simplu

 

nu prea ai iubit in adolescenta, altfel stiai ca nimic nu e '... si simplu'. prima iubire/dragoste e ORICE, insa nicidecum '... si simplu'. pur da, simplu nu...

 

si la sfaturim suntem bosi, nu? ce ne mai place, mie-mi zici? insa mai luam si o gura de aer, mai dam si un sut in fund si zicem 'hopa-sus', ca obosim dreaq si noi sa aratam ca undeva, candva noi eram zei.

Editat de **Alex**
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Da, i-am spus. Toate astea sunt doar circ. Nu inseamna nimic. S-o simti el erou ca se framanta ca-si salveaza iubita de la moarte si isi imagineaza ca iubita ii va fi recunoscatoare si il va iubi pana la adanci batranete. Dar astea-s doar jocuri. Cel mai direct sfat: Las-o si gata. Pur si simplu, indiferent cate acte de tragedie mai vrea iubita sa ii joace.

 

Sunt OAMENI TINERI, Destroyere! Traiesc, sufera, doresc, se framanta, nu fac integrale din emotii!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×