Sari la conținut
Forum Roportal
Ampera

Cand te-ai simtit femeie prima data?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mi-a pus cineva intrebarea asta si mi-a placut.

 

Nu m-am simtit femeie nici dupa primul contact sexual, nici dupa al 3-lea si nici la 5 ani de la primul. Insa m-am simtit femeie in ziua cand m-am trezit ca eram in vacanta cu un iubit si parintii acestuia si era randul meu sa pregatesc micul dejun. Atunci am avut un sentiment de bucurie, de implinire, de femeie. Stiu, suna scrantit poate, dar faptul ca nu am copii, pt mine a fost momentul meu in care m-am simtit prima data femeie. Statea in mainile mele sa am grija de altcineva, sa hranesc si sa ofer dragoste...

 

pfff...cizi :rot:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea sa aiba legatura cu faptul ca... asta ar face femeile in mod natural, nu ce le-a prostit cultul feminismului c-ar trebui sa faca. Adica sa incerce sa fie barbati.

Editat de S.R.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am simtit cand nu era cazul, inca. Aveam vreo 24 de ani si ma certasem cu boyfriendul.. dar m-a cautat sa ne impacam si, cand ne-am intalnit, a fost un moment asa.. miscator. Mi-a zis ca-s singura femeie adevarata din viata lui. Si io chiar am crezut si m-am simtit un pic, asa.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

SR, tu cand te-ai simtit prima data femeie?

Cand m-a f***t una pe mine in loc sa o f*t eu pe ea. Ma depasea si la ani si la aspect si la bani si ma luase pe post de obiect de f***t.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand m-a f***t una pe mine in loc sa o f*t eu pe ea. Ma depasea si la ani si la aspect si la bani si ma luase pe post de obiect de f***t.

 

Te-a platit la urma ? Cativa lei acolo sa-ti cumperi bomboane... :rot:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×