Sari la conținut
Forum Roportal
alex19051988

Statistici Sportive

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In drum spre casa sunt o groaza de case de pariuri: stanleybet, publicbet, casa pariurilor, super bet, bet cafe arena.

Depinde din ce directie vin. pimp.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am crezut ca este forum care te ajuta cand nu stii ceva asa cum sunt alte forumuri.

 

Ce intrebi tu nu este ca restul discutiei de pe forum ... inainte sau dupa PMS!!!

 

Apartine de jocuri de noroc care in multe tari este interzis printre care si USA sa pariezi pe sporturi.

Ilegal se face si aici,dar daca te prinde inca in viata, infunzi puscarie dar de obicei te lichideaza rechinii pentru datoriile neplatite!!!

 

Tu o sa pierzi tot ce ai pe numele tau daca incepi cu pariurile ca te incurajeaza niste sarlatani, chiar iti dau si imprumuturi cu dobanda sa joci. Cand ai ajuns la fundul lacului si nu mai ai ce vinde si nici munca nu mai ai demult ca nu esti capabil sa functionezi, o sa fortezi parintii daca mai traiesc sa vanda si ei tot ce au sa te scoata din mana creditorilor sau-ti gasesti alta solutie sa iesi din necaz. Ai grija in ce te bagi ca e mai greu de iesit din aceste incurcaturi decat de intrat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu sunt acel tip de parior care fara pariuri sau jocuri de noroc nu poate trai. Eu o sa pariez sume mici in fiecare saptamana. Oricum sunt sanse mai mari sa castigi la pariuri decat la loto daca studiezi bine meciurile pe care le pariezi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apartine de jocuri de noroc care in multe tari este interzis printre care si USA sa pariezi pe sporturi.

Ilegal se face si aici,dar daca te prinde inca in viata, infunzi puscarie dar de obicei te lichideaza rechinii pentru datoriile neplatite!!!

 

Totusi te poti duce in Nevada sa pariezi pe echipa ta favorita. E singurul stat care permite asa ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

incredibil cum in state poti sa cumperi AK47 la orice colt de strada iar consumul de marijuana e legal in X state, dar nu ai voie sa pariezi pe cai si fotbal.

 

only in america, baby!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Totusi te poti duce in Nevada sa pariezi pe echipa ta favorita. E singurul stat care permite asa ceva.

 

Insa nu este chiar la indemana tuturor sa mearga la Vegas mereu!!!

 

Baby, ai avea de mers destul pana la acel colt unde se vand AK47 ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu intru in discutia despre arme, atata vreme cat se cumpara la magazin cum se cumpara painea si laptele, mi se pare stupid ca pariul pe meciurile de fotbal sa fie interzise, dar armele nu.

 

 

facem topic despre arme daca vrei si iti zic acolo ce cred despre amendamentul nr 2.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Olga, discutam, ne spunem parerile, e forum...

 

Tu chiar ai impresia ca te califici sa dai din tastatura pe orice topic?

 

Ce experienta de parior ai?

 

Cristi vad ca stie despre ce vb, case de pariuri, site-uri, etc....

 

 

(hai sa nu ne impungem, nu vad rostul)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×