Sari la conținut
Forum Roportal
sado is back

Cum sa faci un baiat de casa dintr-un fustangiu?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Defineste "craiul", ca poate nu ma incadrez si o sa aberez sau poate ma incadrez, dar fiind un gentleman, nu vorbesc shades.gif

Asadar si prin urmare: crai- barbat care are o inclinatie majora spre a cuceri (fermeca) femei . Cel putin la genul asta de crai ma refeream eu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Definitia mea ar avea completarea - "si care le si cucereste". Deci nu ma incadrez, fiind cel ce ma las cucerit de feminitate :beach:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Definitia mea ar avea completarea - "si care le si cucereste". Deci nu ma incadrez, fiind cel ce ma las cucerit de feminitate beach.gif

Si asta e un mod de a cuceri giggle.gif

 

Astept si pareri feminine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu il schimbi, poti oricand incerca dar... te chinui degeaba smile.png

 

Bine, eu nu vad de ce as incerca sa schimb un om, asa, in general.

Dar ce se intampla,de exemplu, cand omul se schimba singur in urma unor idei/sentimente revelatoare? sau aplicam zicala cu lupul si naravul?

 

PS:Nu schimb eu pe nimeni, nu incerc si nu ma chinui.

Acest topic nu este despre mine, ca sa fim intelesi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poti, daca ai capabilitate.Daca ai cu ce.Cred.

Nu vei avea succes 100%, dar nici 0 %. Adica tot va mai arunca un ochi la vecina, o mana pe-un san disponibil, dar se va feri ca dracu de tamaie, de complicatii. Va dormi acasa.

Daca vrei sa-l faci mai catelus de-atat, ia-ti un pekinez.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cum il dresezi, asa il ai!

 

sorry guys, dar asa am intalnit la viata mea

 

 

 

revin maine, sunt beata acu'.....

 

 

chestia e ca daca esti open si stii pe ce carte joci, impui reguli

daca le accepta si le ACCEPATI ca un cuplu, o sa mearga

 

 

brb maine....sa curga vinu'

 

pana mea!!! cum il dresezi, asa il ai!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ia in calcul jigodia cu mai multe fetze, care aparent face ce zici tu, intre timp, face ce vrea el, pentru ca in realitate nu-i pasa nici de tine, nici de restul in alt mod decat ca utilitati. Nu-i pasa pentru ca a vazut ca incerci sa-l dresezi. De ce nu pleaca ? Pentru ca trebuie sa te agati de o creanga serioasa ca sa nu cazi, altfel, te tii de mai multe crengute. Sigur ca n-ai sta nici doua zile cu asa un tip, sigur ca n-ai avea nimic bun de zis sau vreo urma de respect pentru el, sigur ca ai putea si sa-l vezi ca pe un dusman... daca nu te-ar atrage, daca nu ar stii sa nu-ti arate nimic din ce nu vrei sa vezi. De ce ar avea oamenii relatii d-astea ? Sa vedem.. pentru ca strica la ego sa platesti pentru sex... pentru ca e distractiv sa te joci cu altii... pentru ca nevoia de companie exista... pentru ca pot... pentru ca se razbuna... pentru ca sunt psihopati... pentru ca un tip daca-si termina emotiile e mult mai al dracu' decat cea mai versata tipa... pentru ca de ce nu... si multe alte motive.

Societatea de consum ne minte de mici ca meritam cel mai bun din ce e cel mai bun. Asa ca daca nu se poate cel mai bun... se inlocuieste calitatea cu cantitatea, cel mai mult se poate.

Sta in puterea fiecaruia sa aleaga ce vrea, chiar daca atractia e mult mai mare spre ce crede ca vrea. E aceeasi regula ca si cu femeile frumoase: daca atunci cand a deschis gura te ia durerea de cap, brusc se prabuseste de pe piedestal pana sub nivelul marii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×