Sari la conținut
Forum Roportal
sado is back

Cum sa faci un baiat de casa dintr-un fustangiu?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Premiza e ca asta iti place, ca e liber, nu-i poti pune lesa, e ceva ce nu poti avea exclusiv, e centrul lui de atractie. Daca ai putea schimba asta, nu ti-ar mai placea, ar disparea atractia masochista de a face ceva imposibil. N-o sa perorez acu pe cauzele psihologice.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci tu mergi pe premiza fustangiu te nasti fustangiu o sa mori?

Eu nu merg pe nicio premisa, de fapt merg pe una...aia ca oamenii nu se schimba.

Mimeaza, eschiveaza, se chinuie sa fie altfel...dar asta doar pana la un mom dat, cu un scop precis,

Cati barbati ai schimbat tu pana acum?(evident, la comportament ma refer) si cati au mai ramas "schimbati" dupa ce au facut sex cu tine?

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu merg pe nicio premisa, de fapt merg pe una...aia ca oamenii nu se schimba.

Mimeaza, eschiveaza, se chinuie sa fie altfel...dar asta doar pana la un mom dat, cu un scop precis,

Cati barbati ai schimbat tu pana acum?(evident, la comportament ma refer) si cati au mai ramas "schimbati" dupa ce au facut sex cu tine?

Experienta mea in a schimba barbati e irelevanta. Si da, iti dau dreptate. Eram curioasa in schimb sa citesc cateva experiente de la cei care se considera a fi/fost crai si/sau cei care au avut de-a face cu ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Defineste "craiul", ca poate nu ma incadrez si o sa aberez sau poate ma incadrez, dar fiind un gentleman, nu vorbesc 8)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intrebari poti sa pui, ca nu costa nimic.
Cu schimbat oamenii.
Ori ii iei asa cum sunt, ca evident, ceva te-a atras la ei...si e foarte posibil sa te fi atras fix ce vrei sa schimbi, cum ti se zicea mai sus.
Iar in cazul asta, tre' sa iti si asumi.
Ori joci on the safe side si stai cu un tip care nu prezinta niciun risc, da' in acelasi timp e banal, te plictiseste si e posibil sa ajungi sa-l inseli tot cu un nene ca asta despre care intrebi,
Caz in care iti dai seama, cad principii, semi-depresii...vaiete in unele cazuri, chestii de genul: vai dar eu nu ma gandeam ca o sa fac asa ceva si toata polologhia aferenta, uitand de fapt esentialul...si anume ca ti-a placut.

Editat de Mr.Pervy McPervert
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×