Sari la conținut
Forum Roportal
AlexGaby13

Foarte important! Nu recomand !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

As vrea sa va zic ceva ce am patit eu si cu siguranta multi altii. Am achizitionat un telefon(htc sensation) de pe site-ul thephone.ro si la cateva luni a trebuit sa il trimit la garantie. Din pacate l-am trimis in Bucuresti, totul a fost ok la inceput am fost informat ca in cateva zile o sa se remedieze problema dar din pacate telefonul meu a fost tinut la ei in service in jur de doua luni de zile. Eu l-am trimis la ei pentru ca mi-a intrat praf sub display, dar ei mi-au zis ca telefonul are mai multe probleme si il tin la ei in service. Am tot asteptat si am tot sunat la ei pentru ca eu aveam nevoie de telefon in aceste luni. M-au tot invartit cum au vrut ei si mi-au trimis un telefon m-ai defect decat cel pe care eu il aveam. Am stat asa cu el cateva luni pentru ca stiam ce o sa se intample daca il trimit din nou la reparat, dar am fost eu personal la ei si l-am lasat din 24 iulie 2013 la ei. Acum a trecut o luna si se pare ca istoria se repeta. Si cu siguranta cand o sa il primesc inapoi tot stricat o sa il am s-au cine stie ce surpriza o sa imi mai faca ei.

 

Doar atat doresc sa va atentionez si sa stiti de la cine vreti sa achizitionati un telefon mobil. M-ai bine 10, 20 lei in plus decat sa dati de asemenea excroci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×