Sari la conținut
Forum Roportal
liduta

Cancer in zona nasului?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna,

 

Numele meu este Lidia si am o prietena care a descoperit ca are cancer in zona nasului, inoperabil. Stiti ceva despre acest subiect? Ca eu inca nu stiu nimic si as vrea sa o pot linisti cumva. Exista oare sperante de vindecare? Ea o sa inceapa probabil chimioterapia.

Va multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna,

 

Numele meu este Lidia si am o prietena care a descoperit ca are cancer in zona nasului, inoperabil. Stiti ceva despre acest subiect? Ca eu inca nu stiu nimic si as vrea sa o pot linisti cumva. Exista oare sperante de vindecare? Ea o sa inceapa probabil chimioterapia.

Va multumesc!

Cititi teoria trofoblastica a cancerului pe www.adiocancer.de.vu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de abi aacum vad raspunsul si vad ca ai primit numai raspunsuri cui vindecari naturiste si nimic concret despre boala repectiva, in primul rand " cancer in zona nasului" este un termen prea general , existand duefrite regiuni, profunzimi , timpuri de tumori in functie de care prognosticul e diferit, daca va mai intereseaza astept date suplimentare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu vad o femeie la posta care are un cancer pe brat mai jos de cot.

Este o pata imensa si neagra si creste par urit pe acel loc, ca si parul pe porc sau caine.

Toti doctorii care vad semnul disturbant, sugereaza operatie urgenta si ea refuza !!!

Are asigurare dar e din acele fiinte care crede "Ce stiu doctorii ???"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×