Sari la conținut
Forum Roportal
stiri

Stiri: Filmul "The Butler" a debutat pe primul loc in box office-ul nord-american. Ce filme completeaza topul - VIDEO

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Filmul "The Butler", in care actorul Forest Whitaker intruchipeaza pe marele ecran un majordom care a avut sansa de a fi un martor privilegiat al vietii de la Casa Alba, a debutat pe primul loc in box office-ul nord-american, potrivit cifrelor...

 

Articolul complet

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum aduna bani frumosi sau niciodata!!! Lumea sta la coada la bilete precis, eu nu ma grabesc ... evit aglomeratia in preajma unei sarbatori nationale, o sa-l vad si la televizor peste un timp desi joaca actori excelenti si este foarte interesanta si tema.

Se vor vinde si floricele de porumb si Coca-Cola tot in valoarea cat au costat filmarile si incasarile din film in 3 ani!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si la super-oferta pe langa floricele si cola se da si-un glonte in cap...depinde acum ce arma fol nebunu'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nu tin minte de accidente din cinema de la premiera filmului Culori parca cu vreo 20 de ani in urma in Los Angeles, California.

Securitatea este extrem de mare in locuri aglomerate dar oriunde se poate intampla orice!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum ca spui mi-am adus aminte insa nu stau sa tocesc dezastrele precum rugaciunile pe matanii ... n-as avea viata daca as face asa. Precis a fost acoperit evenimentul tragic cu ceva din familie ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×