Sari la conținut
Forum Roportal
vis_dulce

oare ma mai iubeste?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sal.sunt noua pe aici si sper sa ma integrez repede :blink:.am si eu o nelamurire...am vb cu un baiat 3 ani...si acum 4 luni ne-am despartzit...kateva sapt nu am vb deloc...si de un timp am inceput sa ne intalnim destul de des mai mult intamplator...se poarta destul de rece(salut salut ce mai faci si atat)...si totusi pe net kand intra ma contacteaza mereu...kateodata imi trimite sms-uri sa vada ce mai fac?ce sa inteleg din toatea astea.voi ce credeti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sal.sunt noua pe aici si sper sa ma integrez repede :good:.am si eu o nelamurire...am vb cu un baiat 3 ani...si acum 4 luni ne-am despartzit...kateva sapt nu am vb deloc...si de un timp am inceput sa ne intalnim destul de des mai mult intamplator...se poarta destul de rece(salut salut ce mai faci si atat)...si totusi pe net kand intra ma contacteaza mereu...kateodata imi trimite sms-uri sa vada ce mai fac?ce sa inteleg din toatea astea.voi ce credeti?

sa intelegi ca niste sentimente care au tinut 3 ani nu dispar asa usor :blink:

Editat de Ptia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa intelegi ca niste sentimente care au tinut 3 ani nu dispar asa usor :blink:

stiu asta....mai bine ca oricine....si totusi...eu inca tin la el...el ink tine la mn...de ce nu putem fi impreuna ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stiu asta....mai bine ca oricine....si totusi...eu inca tin la el...el ink tine la mn...de ce nu putem fi impreuna ?

de ce nu il intrebi pe el? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stiu asta....mai bine ca oricine....si totusi...eu inca tin la el...el ink tine la mn...de ce nu putem fi impreuna ?

Poate considera canu va potriviti si ca motivul despartirii a fost prea grav pentru a va impaca. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu iti mai face iluzii. Cativa ani nu se pot uita usor, dar e evident ca el nu mai vrea o relatie cu tine. Nu se poate rupe de tine ca om, nu ca iubit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
se poarta destul de rece(salut salut ce mai faci si atat)...si totusi pe net kand intra ma contacteaza mereu...kateodata imi trimite sms-uri sa vada ce mai fac?ce sa inteleg din toatea astea.voi ce credeti?

 

Te-ai

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sal.sunt noua pe aici si sper sa ma integrez repede :blink:.am si eu o nelamurire...am vb cu un baiat 3 ani...si acum 4 luni ne-am despartzit...kateva sapt nu am vb deloc...si de un timp am inceput sa ne intalnim destul de des mai mult intamplator...se poarta destul de rece(salut salut ce mai faci si atat)...si totusi pe net kand intra ma contacteaza mereu...kateodata imi trimite sms-uri sa vada ce mai fac?ce sa inteleg din toatea astea.voi ce credeti?

Pai pe tine nu te iubeste dar isi iubeste calculatorul si telefonul mobil. Cind nu are la cine trimite sms-uri sau cu cine discuta pe chat o face cu tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai pe tine nu te iubeste dar isi iubeste calculatorul si telefonul mobil. Cind nu are la cine trimite sms-uri sau cu cine discuta pe chat o face cu tine.

oare ai dreptate?io sincer nus ce sa mai fac...ce sa mai cred...cum sa ma mai comport...un lucru e clar...ink nu am reusit sa ma rup total de ce a fost...mai ales ca suntem vecini si il vad foarte des...si lucrul asta imi face rau ....:blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oare ai dreptate?io sincer nus ce sa mai fac...ce sa mai cred...cum sa ma mai comport...un lucru e clar...ink nu am reusit sa ma rup total de ce a fost...mai ales ca suntem vecini si il vad foarte des...si lucrul asta imi face rau ....:blink:

 

Ai ignorat complet mesajul meu precedent.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×