Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Ce operator de telefonie mobila folosesti?  

65 membri au votat

  1. 1. Ce operator de telefonie mobila folosesti?

    • Orange, cel mai tare!
      55
    • Connex-ul e taticul nostru...
      21
    • Am jde mii de cartele nici nu mai stiu pe ce sunt de fapt...
      4
    • Zapp si altele
      4


Postări Recomandate

Daca am vazut ca nu este nici un topic de acest gen, m-am gandit sa-la creez eu. Cum vi se pare orange? Cine ii este fidel?

de ce bucurestenii sunt toti pe connex? O fi connexul mai bun? Mai nou de ce scoate connex-ul abonemante cu minute nationale? Ca sa nu piarda clientii sau de ce?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu pot zice ca am trecut pe la toti. Am avut la inceput Connex cartela apoi abonament, apoi abonament la Zapp si acum de 1 an sunt pe Dialog.

Am ales Dialogul fiindca are abonamentul care mi se potriveste cel mai bine (cel de 5$+4$). Cele 180 de minute imi ajung intr-o luna sa vorbesc cu familia si cu prietena.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca este mai bun orange-ul desi sunt pe connex.

Singurul motiv pentru care mai raman pe aceasta retea e pentru ca toti prietenii mei sunt pe ea si asa vorbesc mai ieftin.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am renuntat la Cent si mi-am luat ceva abonament de 5USD cu minute nationale incluse. Deja mi-e rusine cand ma duc sa platesc 200 mii, dar ma simt mai bine cu banii in buzunar :dee

Nu sunt adeptul povestilor la telefon, daca nu se rezolva in 5 min...las-o balta :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de 6 ani tot cu connex votez. ce ma deranjat foarte tare a fost transformarea dialup free care a fost oferit gratuit abonatiilor. de ceva vreme ma tot informez de zapp, stiind ca sistemul de telefonie este de ultima generatie. in + a inceput migratia catre ei. din ce in ce mai multi care schimba orange si connex cu zapp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce sa-ar schimba pe zapp ? ca vorbesti 500 de minute in RETEA pe luna cu 10 dolari?:) au si telefoane prestabilita, adica fara cartela sim;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...eu connex ! ....abonament de 20 $....am redus abonamentul la 10 si am platit factura mai mult.!!!! ...am revenit....mereu am vrut sa incerc si un orange, dar am renuntat din comoditate...cred ca toate sunt la fel....depinde de individ, cum foloseste telefonul, ce face cu el...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...au si telefoane prestabilita, adica fara cartela sim;)

 

au numai telefoane prestabilite. sunt avantaje si dezavantaje. cu un telefon blocat de la zapp ce poti face :?: nimic. dar daca furi un telefon pe sim, schimbi simul si il folosesti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt utilizator Orange (Dialog) de vreo 4 ani ; am inceput cu abonamentul de 4 $ , apoi mi-am facut abonamentul FREE , si acum , pentru ca am trecut de 2 ani de abonament , platesc 8 $ pentru 4 ore pe luna si 25 de SMS-uri incluse ... ce pot sa zic, nu am de gand sa schimb reteaua, am si puncte Thanca You stranse , si reduceri pentru vechime; ca sa nu mai vorbim de faptul ca 99,99 % din cei pe care ii cunosc sunt pe Orange. Ce mi se pare fain la connex e myx-ul de unde poti trimite 3 sms-uri pe zi gratuit , iar Orange nu are asa ceva (inca). Daca ar face si ei "manevra" asta ar fi perfect.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×