Sari la conținut
Forum Roportal
stiri

Stiri: Rasplata pentru BAC luat cu 10

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cei patru nemteni care au luat bacalaureatul cu 10 vor fi premiati de Ministerul Educatiei fiecare va primi cite 30 de milioane de lei vechi Bucuria celor patru candidati nemteni care au luat Bacalaureatul cu 10 a fost incununata zilele trecute de...

 

Articolul complet

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci dubla plata la zecisti!!! Yeah!!! dar nu inteleg de ce se exprima jurnalistul in doua diferite currencies dintr-o tara??? Deja de vreme buna s-a stabilit Leul Nou numit RON sau Leu, nu se poate arunca in spate macar in articole de ziar unde e vorba de avansarea tinerilor cu educatia??? Vreau sa cred ca si suma aceea impresiva este macar in valoare de 3000 Lei.

Este un semn bun ca unii inteleg valoarea educatiei si se straduiesc sa ajunga sus de tot pe scara ierarhiei!!!

Inteleg si pe ceilalti si stau langa ei stiind ca nu cu toti ne-am nascut norocosi dar viata nu s-a terminat aici, ci de acum urmeaza!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Tînăra vrea să studieze regie - film în Scotia

exact ce spuneam si eu si altii pe topicul dedicat acestei teme pe sectiunea Filosofie. acestia sunt copii de ștabi. deci banii sunt aruncati pe geam. isi vor lua ultimul model de tableta sau mai stiu eu ce gadget prin care sa epateze in fața cunoscutilor.

 

in loc sa fie sustinuti niste copii ce au probleme sunt ajutati tot aia care o duc f. bine. in ce cacat de lume traim ? mai ales ca sunt unii care mai si sustin asemenea initiative, deci indoctrinare cat cuprinde

Editat de Redondo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×