Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Tentatia prietenilor!

Postări Recomandate

Esti fata..ai un super iubit..este tandru, dragut..dar parca ai vrea sa il iei o tura pe prietenul lui cel mai bun...

Esti baiat....iubita ta este frumoasa, isteata..o iubesti...dar ce buna este prietena aia a ei blonda..:spiteful:

Ai avut fantezii cu prietenii iubitului sau cu prietenele iubitei? Exista acel instinct de a "te da" prin vecini?

Aoleu,dupa cate am vazut si pe alte topicuri,cred ca te incearca niste tentatii de genul asta...ai grija cu vecinele....sunt periculoase....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti fata..ai un super iubit..este tandru, dragut..dar parca ai vrea sa il iei o tura pe prietenul lui cel mai bun...

Esti baiat....iubita ta este frumoasa, isteata..o iubesti...dar ce buna este prietena aia a ei blonda..:P

Ai avut fantezii cu prietenii iubitului sau cu prietenele iubitei? Exista acel instinct de a "te da" prin vecini?

Te-am citit pasaroiule :yes: .....tie iti place de amica iubitei si nu stii cum sa faci :P ....ehe intre doua nu te ploua :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si cine a zis ca ai raspuns la propriile tale intrebari? :spiteful:

Vaaai,prevad ca iar se lasa cu fulgi si pene plutind in jurul cuiva astazi.... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vaaai,prevad ca iar se lasa cu fulgi si pene plutind in jurul cuiva astazi.... :P

Ploua cu pene in luna lui Marte. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca mai ploua si in aprilie,ma intreb de unde atatea pene ???

Pai de la mov. :spiteful: :P Si poate ca "Poaia in luna lui Marte" i se datoreaza tot lui. :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai de la mov. :spiteful: :P Si poate ca "Poaia in luna lui Marte" i se datoreaza tot lui. :P

 

Valeeeeeeeeu nici Paula Seling nu i-a scapat? :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×