Sari la conținut
Forum Roportal
impnews

De ce femeilor le plac adesea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Femeile aleg „băieţi răi” pentru că aşa le indică hormonii, spun oamenii de ştiinţă. Atunci când se află la ovulaţie, femeile sunt influenţate de hormoni în alegerea potenţialilor parteneri care ar putea deveni taţi ai eventualilor copii.

Editat de Davi_
Link extern
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iar subiectul asta?

 

sunt mai multe femei, cica, decat barbati, si totusi femeile nu au probleme gen "de ce barbatii prefera femeile cu sanii mari", "de ce barbatii prefera blondele" .. etc.

 

WTF?!


a, asta-si face reclama.

ok.


damn, am punctat din greseala.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu am vazut cum o femeie in libertate s-a casatorit cu unul care era la inchisoare pe viata, si dupa ceremonie au fost separati

ea acasa, el in inchisoare

 

dar nu se poate generaliza, nu?

 

aa, si sigur nu avea o problema hormonala laugh.png

Editat de Athmy
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

“Cercetări anterioare au arătat că, în săptămâna dinaintea ovulaţiei, femeile devin atrase de bărbaţii sexy, rebeli şi chipeşi precum George Clooney"

 

Acu` inteleg io de ce postam pe topicul cu barbati sexy. Suntem inainte de ovulatie. :rot:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt multe care se marita cu puscariasi...probabil se simt mai bine ca nu stau aia mereu pe capul lor :)))))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt multe care se marita cu puscariasi...probabil se simt mai bine ca nu stau aia mereu pe capul lor smile.png))))

 

nu, era doar compatibilitate

si-ar fi dorit sa stea cu el, nu era vreo ciudata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Femeile aleg „băieţi răi” pentru că aşa le indică hormonii, spun oamenii de ştiinţă. Atunci când se află la ovulaţie, femeile sunt influenţate de hormoni în alegerea potenţialilor parteneri care ar putea deveni taţi ai eventualilor copii.

 

 

 

 

Da, dar faza dura e ca dupa ce au fost fecundate de baietii rai, domnitele sunt atrase ca prin magie de baietii cuminti, cu casa si masa, ca sa aiba cine creste plodul. Dar pentru ca baietii cuminti nu le-ar lua gata gravide, respectivele se casatoresc cu baieti cuminti, dar mai sar gardul si la lupul cel rau, luand in pantece de la acesta. smile.png)

Editat de Davi_
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

nu, era doar compatibilitate

si-ar fi dorit sa stea cu el, nu era vreo ciudata

Pai ea putea sa spuna orice, ca stia ca asta este imposibil. Eu cred ca ea isi dorea sa fie si maritata si singura in acelasi timp. :crazy:

Este precum in bancul ala:

Cum se numeste femeia care stie unde se afla barbatul ei la orice ora din zi sau noapte ?

Raspuns:

Vaduva! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×