Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

vai ce ma bucur ...este asa de apreciat topicul...foarte frumos....dar postati ceva mai consistent...desi e mai bine decat nimic :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De obicei cand societatea americana nu pricepe ceva....interzice!.. La ei lucrurile sant simple :yes:Iar creatorii "elitisti" americani a-si gasesc refugiul in Europa. Intrebarea me a e de e s-a sistat difuzarea lui in Romania? A fost doar o chestie de copyright?! Parca il difuza Atomik Tv.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parca erau mai demult pe mtv... inainte de versiunea "romaneasca" a mtv-ului :offtopic:

Anyway, South Park rules :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

SouthPark rockz! :D pacat ca pana in octombrie mai avem de asteptat :( Seria 10 oricum a fost bestiala pana acum: moartea lu chef => darth vader :friends: , ala cu curu` lu oprah :crazy:, al gore (`i'm serial!` :rock: ), dar finalul apoteotic cu `tsst` in care cartman e dresat e mortal :- ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda.... ma intalnesc ieri din greseala cu un prieten cu care nu m-am vazut de vreo doua trei luni. si ce imi zice? "stii, m-am gandit ieri la tine. am descoperit o melodie care ti-ar placea" "care" "una din south park".

 

no comment. :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

niste desene (daca pot si numite asa) atat de stupide incat numai un nebun nu ar rade. am vazut ca cineva zicea ca se uita la south park in germana si asta nu am reusit sa inteleg pt ca din punctu meu de vedere asa ceva nu poate fi tradus si daca se incearca asa ceva i se rapeste tot farmecul. am vazut doar primele 5-6 serii ca pe atat am putut sa pun mana. cel mai tare episod mi s-a parut "wonderland critter christmas" pt ca de cate ori vad episodu asta tot ma intreb ce miste bolnava poate debita asa ceva. genial :ro:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sadam a fost obligat sa se uite la south parck, bineinteles la partea cand incearca sa cucereasca lumea impreuna cu satana ! :rtfm: cred ca i-a placut ! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×