Sari la conținut
Forum Roportal
Terenmarriott

Sofer doresc angajare in Bucuresti(sofer de familie,sofer personal,sofer la firma)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sofer profesionist cu experienta,38 ani,permis profesionistde 17 ani,doresc angajare ca sofer la firma,sofer personal,sofer de familie,in Bucuresti zona Pipera sau in Bucuresti.Sunt persoana serioasa,adaptabila la orice,nefumator,antialcoolic.Mai am un avantaj acela de fost sportiv(lupte) si pot fii si sofer si garda de corp.La cererea dumneavoastra pot fii sofer si cu masina mea personala skoda octavia.Ofer si cer seriozitate maxima.Rog nu sunati cu numere private,nu raspund.Tel-0727146132 Cristi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sofer profesionist cu experienta,38 ani,permis profesionistde 17 ani,doresc angajare ca sofer la firma,sofer personal,sofer de familie,in Bucuresti zona Pipera sau in Bucuresti.Sunt persoana serioasa,adaptabila la orice,nefumator,antialcoolic.Mai am un avantaj acela de fost sportiv(lupte) si pot fii si sofer si garda de corp.La cererea dumneavoastra pot fii sofer si cu masina mea personala skoda octavia.Ofer si cer seriozitate maxima.Rog nu sunati cu numere private,nu raspund.Tel-0727146132 Cristi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×