Sari la conținut
Forum Roportal
stiri

Stiri: Schimbare RADICALA pentru Antonio Banderas: Cum ARATA acum actorul - FOTO

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Unii actori raman de prima mana pana la moarte, altii fac un pas in spate cu trecerea timpului, e parte din viata.

Se schimba totul cu varsta nu numai look-ul, stilul vestimentar, hobby-urile, apetitul de viata, starea de sanatate

indiferent cine ar fi persoana, ca-i celebru sau nu. Daca mai are un contract cu sotia sa filmeze, e norocos.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este la moda in sud-westul american din cauza caldurii mari in sezonul de vara intre barbati de varsta a 2-a.

Si sotul meu se tunde chel desi are par frumos altfel dar nu suporta la caldura decat in lunile de iarna.

Daca era mai mult pe Carpetul Rosu, avea si par, sa fie recunoscut precum Keith Richards, dar asa ... face ce vrea.

Daca muzicianul se tunde ... pierde identitatea!!!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand am citit zero si chel am tresarit.Te pomenesti ca acum arata ca mine.Sau ma rog eu ca el.

Pai nu-i chel si nici zero. Un Banderas tuns mai scurt, nu-i asa mare schimbare.Ce Bruce Willis chel n-a mai avut succes?!E mai smecher acum ca niciodata.

Din contra, daca face Banderas un rol de dur tuns periuta o sa mearga la fix va spun eu.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cam are dreptate Olga, insa sa nu uitam si moda bine aciuata la Hollywood.

Tunsoarea scurta pe un barbat il face sa para mai dur. Problema e ca nu tuturor le sade bine cu parul scurt.

Rareori ma apuca hachita asta, iar cand o fac, adesea mi se spune ca am o moaca infioratoare, mai cu seama cand ma incrunt. :lol:


Poate ii cadea parul si s-a tuns zero. grin.gif

 

da, sarmanul de el! N-are bani pt.un tratament, si ... ':lol:


Cand am citit zero si chel am tresarit.Te pomenesti ca acum arata ca mine.Sau ma rog eu ca el.

Pai nu-i chel si nici zero. Un Banderas tuns mai scurt, nu-i asa mare schimbare.Ce Bruce Willis chel n-a mai avut succes?!E mai smecher acum ca niciodata.

Din contra, daca face Banderas un rol de dur tuns periuta o sa mearga la fix va spun eu.

 

Depinde de rol. Daca va juca intr-un film de actiune, e chiar necesara schimbarea. Cam asta se cere acum. :yes:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Numai daca s-ar afla intre mai multi baieti musculosi si duri in acel film, ar parea si el ca ei, altfel va face reclame la Credit Card ca si Alex Baldwin ... "What's in your wallet" ??? ... deghizat in vikingi giggle.gif

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da, sarmanul de el! N-are bani pt.un tratament, si ... ':lol:

 

 

A fost o gluma. :o:

 

Io nu-l vad pe Banderas un dur, oricat de scurt s-ar tunde. :o:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu freza asta noua, Banderas arata mai degraba a pensionar plictisit de viata si cu sapca in cap arata de parca ar pleca la pescuit!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu freza asta noua, Banderas arata mai degraba a pensionar plictisit de viata si cu sapca in cap arata de parca ar pleca la pescuit!

Pai cu o nefasta ca a l;ui, cum sa arate bietul ! giggle.gif

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×