Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Tocmai am vazut episodul 10 din Star Trek Discovery, pe Netflix. Interesant. Imi plac efectele, bineinteles.

  • Like 1
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Waco (TV Mini-Series 2018) - IMDb  a inceput azi, mai sint 5 episoade despre unu care se credea dumnezeu, din pacate a fost si direct la TV american cand au fost tratativele cu ei sa cedeza cu prostiile dar a luat arma d'zeul sa se apere si a patit urat.   In tara asta poti sa visezi ca ai vorbit cu orice zeu dar numai unu e de laudat, presedintele!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Primul episod din "Altered carbon". Cred ca o sa incerc sa ma uit si la urmatoarele. Cipuri cu memoria completa a unui individ implantate intr-un corp nou, recipient, Viata la nesfarsit.

Ma face sa cred ca suntem condamnati la cunoastere.  Universul ne vrea atotcunoscatori si ne educa pe fast forward, printre violente, atrocitati si moarte.

Doar cei rai vor primi cunoasterea. Dar poate ma insel.

Editat de adal*
  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

The Crown

Knigthfall

Victoria

Asta pt cei carora le place genul istoric.

 

Si tot pt amatorii filmelor despre WW2, daca n-ati vazut deja, Band of Brothers si The Pacific, care e continuarea povestii din primul. Ambele inspirate din fapte reale, foate fain facute, desi primul e mai bun decat al doilea, dar cine iubeste genul, le va gusta pe amandoua. (Dar nu sunt noi)

 

Plus Povestea Slujitoarei (The handmaid's tale) care e wow. Sezonul 2 incepe in aprilie.

Editat de Amarena
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Genius - Picasso 2018 a inceput aseara ... cu Antonio Banderas, Clémence Poésy, Alex Rich, o biografie al pictorului, foarte frumoasa regizare.

S-a filmat in Ungaria la Budapesta ...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu stiam ca exista daca nu era actrita aia din GOT....

Deci nu ma uit.

E ceva de el?

Editat de Sherlock
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×