Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Nu stiu care e actrita din Game of thrones.

Mie-mi place cum e realizat si ma uit la detalii si atmosfera, ca povestea o stim toti.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

The Young Pope - aflu si eu ca nu e nou, e de prin 2016. Vazut, placut. Am citit ca se laudau cu sezonul 2, si vad ca o sa fie si cu Malkovich. Astept cu interes sezonul 2.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 minute ago, Enki said:

The Young Pope - aflu si eu ca nu e nou, e de prin 2016. Vazut, placut. Am citit ca se laudau cu sezonul 2, si vad ca o sa fie si cu Malkovich. Astept cu interes sezonul 2.

Si eu abia astept sezonul 2. Nu prea vad seriale, dar asta m-a prins imediat si mi-a placut.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am inceput sa vad Toy boy, un serial despre un stripper acuzat de crima si aparat pro bono de catre o tanara avocata. Pare promitator.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci, unde vad si eu Manifest sezonul 2? Ca a ramas in mijlocul actiunii sezonul 1.

Pe hbogo nu e, pe nbc nu mi-as face cont. Pe filmnow la tv deja e la al nu stiu catelea episod.

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai am putin si tetmin Dulcile magnolii, un serial pe Netflix, e simpatic si relaxant.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doctor Pimple este un serial medical dar mereu alt caz si decat sa urmaresc ce fac Kardashian-ii ... sau alti celebritati de plictiseala ... ma uit si la constructii si reparat case. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A aparut sezonul 4 al filmului Cele 13 motive. Cred ca asta mi-a placut cel mai mult, chiar daca a murit favoritul meu.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uoooooff, nu mai am rabdare pana apare serialul LOTR. Morrrrr de nerabdare!

Sunt atatea evenimente megalodonice care s-au intamplat in al doilea Ev al Pamantului-de-Mijloc!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×