Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Daaa Battlestar Galactica fu awesome. smile.png Si mi-am mai amintit de unul din favoritele mele, chiar daca e mai vechi : Babylon 5. Vai cat de mult mi-a placut. La fel si cu Stargate SG1 si Stargate Atlantis. Stargate Universe nu mi-a placut absolut deloc.

Editat de Naeema
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma, dar pe alea vechi, le-ai vazut pe toate ? :huh:

- Fringe.

- White Collar

- Perception

- Continuum

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La Fringe ma uit, la celelalte nu. Am auzit chestii bune despre Perception. Nu am apucat insa sa vad pilotul. White Collar nu ma intereseaza, ca am Suits care e fantastic. La Continuum am vazut trailerul si nu m-a atras.

In schimb urmaresc The Walking Dead, Supernatural si True Blood. La Game of Thrones mi-am stricat singura pasenta citind cartile in avans. Acum ca stiu tot ce se va intampla pana la nuvela nr. 5 nu mai am tragere de inima sa ma uit la serial. :suicide:

 

Aaa si sa nu uit de Hannibal. :notworthy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mno, da fringe s-a terminat, nu ?

Hannibal e pe gustul meu, cum a fost si Dexter. zic a fost ca ultimul seson e prea tras de par :no:

eu am citit tronurile dupa ce s-a terminat ultimul sezon si ca sa nu raman proasta un an de zile am pus mana pe carte.

true blood nu mi-a placut niciodata, continuum m-a cam plictisit si am renuntat. la suits sunt in urma cu un sezon iar la restul pomenite aici nu ma uit

 

 

boss - genial, doar 2 sezoane, din pacate s-a anulat. dar merita din plin

house of cards - cred ca cel mai tare serial ever :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

eu am citit tronurile dupa ce s-a terminat ultimul sezon si ca sa nu raman proasta un an de zile am pus mana pe carte.

 

 

Si eu la fel. Dupa ce am aflat ca serialul e facut dupa o serie literara, ca din pusca am ajuns la magazin si am cumparat cartile. Inafara de primul volum bineinteles. Vai, sa ma fi vazut cu ce "foame" am deschis al doilea volum si l-am devorat in doua zile. Dimineata eram chiauna de somn de la stat treaza si citit. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mno, da fringe s-a terminat, nu ?

Hm, parca.Dar mai scoteau astia cate ceva.

 

La Castle, nu se uita nimeni ? :crazy: E prea vechi ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

La Castle, nu se uita nimeni ? crazy.gif E prea vechi ?

da. e prea vechi. mie nu-miplace de actorul care joaca in personaju principal d-aia nu ma uit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da. e prea vechi. mie nu-miplace de actorul care joaca in personaju principal d-aia nu ma uit

Pai abia s-au lansat ultmile episoade ale sezonului. :tease:

Mie imi place de Beckett. De aia ma uit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

seriale noi

 

orange is the new black - o tanara ajunge in inchisoare unde se intalneste cu fosta iubita din cauza careia a ajuns sa fie inchisa. sunt cateva personaje interesante dar nu e cine stie ce serial

 

orphan black- am vazut primele doua episoade. o productie bbc despre un furt de identitate. ii mai dau o sansa smile.png

Editat de `jojo`

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apar inca doua interesante toamna asta:

 

1. Dracula (cu actorul din The Tudors)

2. Sleepy Hallow

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×