Sari la conținut
Forum Roportal
Apocalipse

Game of thrones/Urzeala tronurilor

Postări Recomandate

Am vazut primul episod din Casa Dragonullui. Imi place, ramane sa ma obisnuiesc cu actorii noi si numele personajelor.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu stiu cand ruleaza seriale decat pe Canal-ul meu preferat doar cu actualitati.   Aici am auzit de aceste titluri cu teme de pe vremea vikingilor sau ce erau EROII. 

Zilele astea, intr-o seara am dat de un titlu interesant despre viata unui Italian pictor parca, artist in orice caz, dar in ultima secunda.   De obicei aici ruleaza o zi intreaga un episod, mai ales nou, dar nu mai dadeam de titlu niciunde.    M-as fi uitat dar n-a mai aparut decat cele din secolul trecut din anii 1930 ...   

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
15 hours ago, Enki said:

Am vazut primul episod din Casa Dragonullui. Imi place, ramane sa ma obisnuiesc cu actorii noi si numele personajelor.

La fel. Il revad azi.

Foarte bun!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

5 episoade si pana acum nu seamana cu GOT, acțiunea se concentrează pe alte directii, e mai localizat totul pe o singura familie, inca nu au fost scene de lupta, inca nu am vazut dragonii in prim planul actiunii. Tot e mișto, dar e altfel.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Episodul 6 si inca nu se intampla chestii, si nici perspective nu sunt. Deja au imbatranit cu 10 ani si s-au blazat personajele de la care te asteptai sa fie sarea si piperul, sunt curioasa cum ii scoala pe astia din adormire.

Au schimbat actori, meh, te obisnuiesti si cu asta pana la urma

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×