Sari la conținut
Forum Roportal
alizee2013

Eu am alta problema... soacra.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Asa mare vina am ca am impins-o sa imi iau lucrurile ca cica asta nu poate ierta? Eu voiam sa-mi iau lucrurile din bucatarie si ea se catara pe mine sa nu le iau am dat-o la o parte si ea s-a enervate mi-a tras cu pumnii in spate iar cand am vrut sa-mi iau mancarea din congelator mi-a tras cu cotul in burta. Si de atunci ea spune ca nu poate ierta si preotul a vorbit cu ea si a spus ca nu o intereseaza ca raman copiii fara tata sa-mi cumpere mama mea vila daca vreau sa fiu cu fiusu.

In octombrie l-am dat pt pensie alimentara credeam ca sta cu mine ca sa nu plateasca el s-a enervate si a bagat divort am fost la un termen dupa care l-a inchis mi-a trimis mesaj ca nu poate trai fara mine. a stat cu mine la gazda 3 saptamani dupa care a plecat ca sa nu o lase pe maica-sa singura si dormeau in aceeasi camera desi au apartament cu 4 camera.

Am vazut si aici parerile tuturor........e la fel cu al colegilor mei rudelor prietenilor ......si a preotului care mi-a zis sa divortez ce fac sa astept sa moara o baba ea mai traieste 30 de ani eu ies la pensie........si inca ceva sotul meu are 44 de ani si inca asculta de maica-sa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce inseamna ca doarme cu ea in camera? ai vazut asta? presupui? daca ai vazut, ai intrebat de ce? ce a raspuns? poate a stat langa patul ei daca acesteia i-a fost f rau toata noaptea.

 

nu exista barbat de 44, nici de mai putin, sanatos la cap care sa doarma cu mama lui. Exista aia care sunt bolnavi si au relatii sexuale cu mamele lor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Divortata nu sunt stau separata de el ca nu ma primeste ma-sa in casa nu poate ierta ca am impinso el e mamos si nu o lasa singura nu vrea sa plece in alta parte nici un revelion nu-mi tihneste ca sta cu ea sa nu moara de urat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si acum a bagat divort si cauta femei pe matrimoniale

scuze, am crezut ca esti divortata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce rau? e sanatoasa tun desi are 74 de ani merge intepata si cu nasul pe sus nu I-a fst niciodata rau dorm in aceeasi camera. cand eram la el nici rel sexuale nu voia sa aiba cu mine pana nu termina de vorbit cu maica-sa se ducea la ea in camera si ma lasa singura daca ii spuneam ceva exploda

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

au paturi separate? de ce dorm impreuna cand au camere suficiente? ce explicatie iti da?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu inteleg atasamentul lui asa fata de mama. copiii lui pot sa moara ca nu il intereseaza ma-sa e alfa si omega pt el. ea e singura in casa si se plictiseste si il cheama pe asta sa ii tina de urat


el imi spune ca ii este urat ei daca nu ne primeste in casa de ce nu ia in gazda pe cineva? mai are o fata si aia nu e asa isi vede de familia ei. Cumnata mea isi vede de copil si de barbat nu e asa ea cu fiusu e nu stiu de ce.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai poate te ajutam noi sa intelegi, daca tot ne-ai dat 'ocazia si sansa' deschizand topic. dar trebuie sa ne ajuti, de exemplu am intrebat de 2 ori: ce explicatie are pt faptul ca doarme in pat cu mama lui?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poate sa doarma in cealalta camera. ai vazut tu chestia asta, ca dorm impreuna? sau suspectezi doar?

 

daca este asa, eu in viata mea nu am auzit de una ca asta. am vazut la tv, erau dif documentare unde se discuta incestul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×