Sari la conținut
Forum Roportal
`Andreea

Topic pentru barbati: femei frumoase, mediocre sau urate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu deschid acest topic ca sa vorbim despre mine sau despre oricare alta userita. Sa zicem ca este un topic de sondaj a opiniei si/sau a sinceritatii masculine, din vreme ce noi, femeile, am fost de atatea ori acuzate de ipocrizie (in cadrul acestui forum).

Asadar, sa organizam o simulare si sa ne elaboram opiniile in functie de acest criteriu: stimati barbati, de aveti sa alegeti, pe cine alegeti dintre o femeie frumoasa, una mediocra d.p.d.v. al aspectului fizic si una urata?

 

Pentru ca stiu ca suntem multe, declar din start orice interventie la subiect a femeilor pe acest topic, nula. biggrin2.gif Cu exceptia femeilor indragostite de alte femei.

Editat de `Andreea
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu deschid acest topic ca sa vorbim despre mine sau despre oricare alta userita. Sa zicem ca este un topic de sondaj a opiniei si/sau a sinceritatii masculine, din vreme ce noi, femeile, am fost de atatea ori acuzate de ipocrizie (in cadrul acestui forum).

Cred ca nu-ti functioneaza tasta "l".

E "un sondaj al opiniei si al sinceritatii masculine".

 

Daca ar fi sa aleg in baza criteriilor enumerate de tine, desigur ca as alege o femeie frumoasa.

Editat de gargbird
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eh, nu tre' sa fim toate destepte. spruce_up.gif

Ai zis ca femeile n-au voie sa scrie, decat cele care nu se considera femei.

Si in plus conditia asta trebuia sa fie inclusa in lista din capul locului

Editat de -altul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am zis ca parerea lor e nula, in cazul in care se pronunta despre tipurile de femei preferate de barbati. doh.gif

Asta am spus si eu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai si eu m-am pronuntat asupra a ceea ce spune topicul? stars.gif

Nu.

Eu detest practica frumuseti obtinuta pe cai artificiale. Defapt cineva sugera ideea ca ar putea fi vorba chiar de chestie de protectie a consumatorului.

De exemplu sa zicem ca merge Cher pe strada ca sa fie admirata evident, n-ar trebui specificat undeva la vedere ca are 70 de ani, adica cu un picior in groapa, si e hand made?

Editat de -altul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

si o trotineta, pardon. :rot:

Vezi tu, un Audi ofera comfort si siguranta dar e greu de intretinut, iti mananca f multi bani in comparatie cu o Dacie.

 

 

Prefer trotineta... pe distante scurte. :d

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×