Sari la conținut
Forum Roportal
The Bitch

Stiti sa va imbracati dupa forma corpului ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Care "clip"?! -e doar o poza cu Melania Trump, imbracata intr-o rochie care arata ca un halat de baie foarte prost croit. Seamana cu un balon mare si roz, din guma de mestecat.

Cine a "ras", si de ce nu am voie sa postez?! -eu zic sa imi reclami postarea, daca esti de parere ca e ofensatoare si ca nu are dreptul sa existe pe forum.

Editat de Arcangelo
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mereu sucesti idea de baza, acel clip NU este o poza si nu veni cu scuze ca nu ma lamuresti pe mine.  Este o facatura al liberalilor si se amuza un alt drup de oameni unde-s facute acele si altele de genu.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu deschid O POZA. Daca tu deschis "un clip", din acelasi link, pesemne ca exista nu'sh ce setari misterioase care iti permit tie asta, si mie nu. Sau minti. Alta posibilitate nu exista, pentru ca eu stiu sigur ca nu mint.

Nu e nici o facatura, si exista multe alte poze pe net, si chiar clipuri (adevarate) cu discursul ei. 

Daca aia e o rochie care "cade bine pe forma corpului ei", imi recunosc totala incapacitate de a formula o opinie pertinenta legata de moda!

Editat de Arcangelo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Emily-Ratajkowski.jpg

 

Superbul fotomodel Emily Ratajkowski are doar 25 de ani și se menține în topul celor mai sexy vedete în 2017, și pe bună dreptate, căci silueta sa este cu adevărat sculptată de cel mai iscusit și talentat meșter din lume.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×