Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Multi parinti nu-si pot permite sa isi ia concediu in timpul verii. Un astfel de caz il constituie si verii mei care locuiesc in Dristor si au o fetita de 4 ani. Anul trecut ei au inscris-o la gradinita Puisoru

Pufos din cartier. Neavand nici acum posibilitatea de a pleca in vacanta, ei par tentati de ideea de a o lasa pe fata la gradinita de vara organizata acolo. Astfel incat si-ar dori sa afle mai multe amanunte despre acest program pentru a sti daca micuta este in siguranta si se distreaza cat timp ei sunt la serviciu.


Multi parinti nu-si pot permite sa isi ia concediu in timpul verii. Un astfel de caz il constituie si verii mei care locuiesc in Dristor si au o fetita de 4 ani. Anul trecut ei au inscris-o la gradinita Puisoru

Pufos din cartier. Neavand nici acum posibilitatea de a pleca in vacanta, ei par tentati de ideea de a o lasa pe fata la gradinita de vara organizata acolo. Astfel incat si-ar dori sa afle mai multe amanunte despre acest program pentru a sti daca micuta este in siguranta si se distreaza cat timp ei sunt la serviciu.

Cred ca vorbesti despre Puiutul Pufos, iar verii tai nu au de ce sa isi fca griji deoarece au un program ok.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca vorbesti de gradinita Puiutul Pufos care este foarte buna. stiu pt ca am ales-o si eu pt copilul meu smile.png

intr-adevar vara aceasta au programe si activitati speciale la care pot participa si copii din afara gradinitei. daca mai vrei si alte detalii intreaba-ma si-ti raspund cu placere :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×