Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

si de la "prieteni cu beneficii" se ajunge la "cum sa il suport inca 2 ani". cam mult ce-i drept.

 

 

De remarcat ca tipesa duce discutia dupa bunul ei plac.

 

:d

Da, are potential Florin pentru... afaceri.

 

 

:d

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, are potential Florin pentru... afaceri.

 

Doamne,numa prostii spuneti. Chiar Florin imi spune sa il tin,sa nu ma culc cu el,sa stau si un an cu el daca merge si sa nu fac nimic,nu ma incurajeaza sa fac ceva cu baiatu asta,nu vrea asta. Judecati foarte mult si nu cunoasteti toate aspectele..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, are potential Florin pentru... afaceri.

Eu cred ca si Soso are, chiar daca nu pare inca sa fie constienta de asta...Se pare ca se vor intelege foarte bine in anumite privinte.

  • Like 1
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doamne,numa prostii spuneti. Chiar Florin imi spune sa il tin,sa nu ma culc cu el,sa stau si un an cu el daca merge si sa nu fac nimic,nu ma incurajeaza sa fac ceva cu baiatu asta,nu vrea asta. Judecati foarte mult si nu cunoasteti toate aspectele..

 

 

Normal ! Nu ne-ai spus toata "povestea". :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca si Soso are, chiar daca nu pare inca sa fie constienta de asta...Se pare ca se vor intelege foarte bine in anumite privinte.

Sa incercam sa nu fim rai. Eu am facut tot posibilul, dar nu stiu cat mai rezist. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doamne,numa prostii spuneti. Chiar Florin imi spune sa il tin,sa nu ma culc cu el,sa stau si un an cu el daca merge si sa nu fac nimic,nu ma incurajeaza sa fac ceva cu baiatu asta,nu vrea asta. Judecati foarte mult si nu cunoasteti toate aspectele..

 

si tu cat crezi ca tine faza?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine,multumesc celor care au raspuns frumos si pentru restul,noapte buna:) daca va face placere sa judecati,e problema voastra. E foarte urat sa ma numiti indirect curva,sa comentati aiurea,cred ca am facut o greseala cand am decis sa cer opinii aici, e clar ca nu aveti alta ocupatie decat a pune etichete si a judeca gresit oamenii care isi scriu "povestiile" . Multumesc oricum,o seara buna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa incercam sa nu fim rai. Eu am facut tot posibilul, dar nu stiu cat mai rezist. biggrin2.gif

Chiar imi displace sa fiu rau. Nu vreau decat sa incerc sa o fac sa inteleaga consecintele posibile ale dublei relatii in care este angrenata.

Si daca va intelege, ar putea cel putin sa intre in afaceri pe cont propriu.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×