Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

ca si mine, si?

 

Cred că tu ești în Pești, Eranius se referea la altceva, da'cam prea subtil, se pare :o:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Cred că tu ești în Pești, Eranius se referea la altceva, da'cam prea subtil, se pare grin.gif

 

nu te-ai prins tu :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am combinat cu prietenul ala al lui in mare parte pentru a fi mai aproape de Florin,nu ma implic afectiv in relatie si nu mi se pare o mare tragedie. Nu fac nimic mai mult cu el decat sa ne sarutam,nu pot sa fac mai mult.

 

 

Nu te-ai intrebat ce fel de om este Florin daca iti cere asa ceva? Mie mi se pare ca tu simti ceva pt. Florin, iar el nu da doi bani pe ce simti tu. Daca o sa il ignori complet, si mai ales fara sa te prefaci, s-ar putea sa se `indragosteasca` foarte tare de tine. Ar fi bine sa nu te lasi pacalita. O sa isi reia obiceiurile imediat ce o sa reincepi sa ii dai atentie.

Si femei in toata firea fac cam prea multe cand sunt indragostite. La 16 ani, probabil ca se fac putintel mai multe. Nu te astepta sa recunoastem pe aici ce tampenii am facut si facem noi.

Da` cine stie, poate tu reusesti sa iesi din situatia asta urata si sa intri intr-una ok. Chiar daca ai doar 16 ani.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

nu te-ai prins tu biggrin2.gif

 

Scuzati off topic, faceti abstractie, sunt in pase bune ca am terminat de citit o carte. Finalul a fost apoteotic, de aia ma comport mai prosteste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

nu te-ai prins tu biggrin2.gif

M-ai surprins cu intrebarea. Chiar imi fac probleme ca te numesti si Florin. Ar fi culmea.

Stiu ca ar fi doar o simpla coincidenta.

smile.gif

Da,ai nimerit-o

Imi pare rau.

  • Like 1
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-ai surprins cu intrebarea. Chiar imi fac probleme ca te numesti si Florin. Ar fi culmea.

Stiu ca ar fi doar o simpla coincidenta.

 

dar nu numele este problema lui si nici zodia. dar tu faci referire la comportament, daca nu zici asa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

dar nu numele este problema lui si nici zodia. dar tu faci referire la comportament, daca nu zici asa

Bineinteles. Ideea este ca nu va trece mult timp si tipul, nu conteaza ca-l cheama Florin sau nu, va incerca s-o convinga pe adolescenta noastra sa faca sex cu tipul. Si apoi va veni next boy, and so on...

 

Cam asa se intra in ...afaceri.

Editat de Eranius
  • Like 1
  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bineinteles. Ideea este ca nu va trece mult timp si tipul, nu conteaza ca-l cheama Florin sau nu, va incerca s-o convinga pe adolescenta noastra sa faca sex cu tipul. Si apoi va veni next boy, and so on...

 

si de la "prieteni cu beneficii" se ajunge la "cum sa il suport inca 2 ani". cam mult ce-i drept.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot spune ca ma dezgusta,imi e absolut indiferent. Il iubesc pe Florin,dar au trecut aprope 2 ani de cand il tot iubesc si in timpul asta am mai sarutat si alti baieti,asta nu inseamna ca nu-l iubesc. Oricum,e greu sa se apropie cineva de mine,nu prea suport atingerea altuia,fac un sacrificiu pentru a fi aproape de el,dar poate se va lega ceva...

 

Da-mi voie sa ma indoiesc de faptu' ca tu stii ce iubirea.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×