Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu e nicio tragedie, e promiscuitate, așa se numește. Dacă iubești un tip, ar trebui să te dezguste ideea de a te săruta cu altul. Dacă poți face asta și nu te dezgustă, înseamnă că nu-l iubești pe nici unul.

 

Interesant că le explici așa ceva unora care sunt de-o vârstă cu maică-ta :o:

Și calu' ce zicea? :P

Greseala mea,nu va stiu varsta. Nu am explicat,am spus ce simt,si ce stiu de pe la prietene,suntem toate la fel cand suntem indragostite

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aici pe forum e ca si cand ai vorbi cu parintii tai cand sunt in pase proaste biggrin2.gif

 

Vezi, de-aia nu mă întâlnesc eu cu nimeni de pe forum. Pentru că în loc să poată să trăiască povestea, ei i s-ar relata pe forum frustrările celorlalte, adunate în întreaga viață, deși eu personal n-am avut nicio contribuție la respectivele frustrări.

suntem toate la fel cand suntem indragostite

 

Amarena, prezintă-i-o lui Pharell, să vedem dacă el face deosebire între ea și tine. Că ea zice că sunteți toate la fel rofl.gifrofl.gif

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci aveti o relatie stransa de prietenie, dar esti indragostita. Daca erai indragostita nu te cuplai niciodata cu celalalt tip si mai ales pentru ca ti-a zis el. In locul tau i-as lasa pe amandoi, dar la 16 ani e tare greu sa faci asta, e chiar tare greu sa te si gandesti la asta :)

Cu Florin nu vorbesc,relatia noastra de prietenie e relativa si se schimba foarte usor in dusmanie si revine iara,parca e un joc. Suntem dintr-o extrema in alta,ba ne intelegem extraordinar,ba mai putin si ne luam la bataie. Acum sunt doar cu celalalt baiat,si cu el raman..macar e ceva sigur,decat sa fiu singura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Ah, eu credeam ca discutam despre adolescenta, nenea Harald biggrin2.gif

 

Ce-ar fi să nu mai tragi cu urechea, atunci când vorbesc eu cu Athmy? :o:

Oamenii mari discută între ei și lucruri care nu sunt pentru urechile copiilor :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum sunt doar cu celalalt baiat,si cu el raman..macar e ceva sigur,decat sa fiu singura.

 

Dar ce, esti ciumata? Nu sunt alti oameni pe lume, de unde prostia asta cu singuratatea?

 

Ce-ar fi să nu mai tragi cu urechea, atunci când vorbesc eu cu Athmy? grin.gif

Oamenii mari discută între ei și lucruri care nu sunt pentru urechile copiilor blum.gif

derisive.gifderisive.gif

 

prieteni sau beneficii?

 

este o sintagma care inseamna, dupa parerea mea, un mare bulshit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum sunt doar cu celalalt baiat,si cu el raman..macar e ceva sigur,decat sa fiu singura.

Ai putea sa incerci sa mai adaugi un baiat sau chiar doi si cu timpul poti sa iti faci o lista destul de lunga. In cazul asta, lungimea pe langa beneficii, aduce si siguranta de care se pare ca ai atata nevoie.

Florin te-ar putea ajuta cu administrarea listei si a beneficiilor.smile.gif

 

Am uitat sa te intreb in ce zodie este nascut Florin. As paria ca este in...peste...

Editat de Eranius
  • Like 1
  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa te intreb in ce zodie este nascut Florin. As paria ca este in...peste...

 

ca si mine, si?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

au trecut aprope 2 ani de cand il tot iubesc si in timpul asta am mai sarutat si alti baieti,

 

:eek: tare.. tare de tot.

 

Amarena, prezintă-i-o lui Pharell, să vedem dacă el face deosebire între ea și tine. Că ea zice că sunteți toate la fel

 

Uratule.. mai citeste o data ce a zis ea. Ea si prietenele ei sunt toate la fel.

 

 

macar e ceva sigur,decat sa fiu singura.

 

Ca daca ramai singura ti se usuca si cade .. sau.. ce se intampla daca esti singura?

Ti-ai pus vreodata intrebarea cum te vad ei? Cu ce scop stau cu tine?

Tu cum te vezi peste cativa ani?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai putea sa incerci sa mai adaugi un baiat sau chiar doi si cu timpul poti sa iti faci o lista destul de lunga. In cazul asta, lungimea pe langa beneficii, aduce si siguranta de care se pare ca ai atata nevoie.

Florin te-ar putea ajuta cu administrarea listei si a beneficiilor.:)

 

Am uitat sa te intreb in ce zodie este nascut Florin. As paria ca este in...peste...

Da,ai nimerit-o

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×