Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da, o sa se intoarca, asa cum face de obicei. Ignora-l, asa cum ai decis. Si acum, si cand o sa se intoarca. Dorul o sa iti treaca.

Mi se pare foarte ciudat ca tu te combini cu tipi in functie de recomandarile altora, cu atat mai mult cand e vorba despre el. Deciziile astea se iau cu propriul cap/inima/sex/vointa/dorinta.

M-am combinat cu prietenul ala al lui in mare parte pentru a fi mai aproape de Florin,nu ma implic afectiv in relatie si nu mi se pare o mare tragedie. Nu fac nimic mai mult cu el decat sa ne sarutam,nu pot sa fac mai mult.

Nu, who..pciu! Bimbo e kinda cute, asa..

 

Bine naiba ca nu am fete, ca dupa mesajul asta mi s-a facut parul cret.

 

Fetita, tie-ti place telenovelele? Altfel nu-mi explic de ce te mandresti cu viata asta a ta.

Nu-mi aduc aminte unde am scris ca ma mandresc cu ea,am cerut pareri de la persoanele care vor sa le ofere atat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi aduc aminte unde am scris ca ma mandresc cu ea,am cerut pareri de la persoanele care vor sa le ofere atat.

 

Cand cineva zice "viata mea e o telenovela", o zice asaaaaaa... gen ia uite ce existenta palpitanta am, nu sunt o persoana obisnuita, traiesc tumultuos.. ma-ntelegi.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

derogatory. An attractive but empty-headed young woman, esp. one perceived as a willing sex object.

 

Sincer,nu ma consider asa. E foarte mult de povestit pentru a-mi intelege situatia dar pe scurt,sunt indragostita. Si fetele/femeile indragostite fac aproape orice pentru persoana iubita. Nu m-a tratat ca pe un obiect sexual,m-a tinut in puf mai mereu,ii eram prietena,confidenta,iubita poate chiar sora,de multe ori aveam grija de el.

Cand cineva zice "viata mea e o telenovela", o zice asaaaaaa... gen ia uite ce existenta palpitanta am, nu sunt o persoana obisnuita, traiesc tumultuos.. ma-ntelegi.

 

Am inteles,nu asta a fost intentia mea . Mi-as dori sa traiesc obsinuit,sa am o relatie normala si sa fie totu frumos. Nu ma mandresc cu alegerile pe care le-am facut..dar ele m-au adus aici pana la urma..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-ar trebui.

 

Sunt multe lucruri pe care nu ar trebui sa le face dar totusi le facem .

cum vine asta?

Pai cand doua persoane au o relatie de prietenie stransa dar si o relatie sexuala in aceelasi timp:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am combinat cu prietenul ala al lui in mare parte pentru a fi mai aproape de Florin,nu ma implic afectiv in relatie si nu mi se pare o mare tragedie.

 

Nu e nicio tragedie, e promiscuitate, așa se numește. Dacă iubești un tip, ar trebui să te dezguste ideea de a te săruta cu altul. Dacă poți face asta și nu te dezgustă, înseamnă că nu-l iubești pe nici unul.

 

pe scurt,sunt indragostita. Si fetele/femeile indragostite fac aproape orice pentru persoana iubita. .

 

Interesant că le explici așa ceva unora care sunt de-o vârstă cu maică-ta :o:

Și calu' ce zicea? :P

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e nicio tragedie, e promiscuitate, așa se numește. Dacă iubești un tip, ar trebui să te dezguste ideea de a te săruta cu altul. Dacă poți face asta și nu te dezgustă, înseamnă că nu-l iubești pe nici unul.

Nu pot spune ca ma dezgusta,imi e absolut indiferent. Il iubesc pe Florin,dar au trecut aprope 2 ani de cand il tot iubesc si in timpul asta am mai sarutat si alti baieti,asta nu inseamna ca nu-l iubesc. Oricum,e greu sa se apropie cineva de mine,nu prea suport atingerea altuia,fac un sacrificiu pentru a fi aproape de el,dar poate se va lega ceva...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×